Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською

Studio filmowe

Aktualności - strona 30

 • Mieszkanie dla Młodych w Bydgoszczy
  Mieszkanie dla Młodych w Bydgoszczy
  Skorzystaj z programu MDM – nowa pula dopłat To rządowy program, którego celem jest pomoc młodym ludziom w zakupie nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego. Wysokość dofinansowania zależy m.in. od naszego stanu rodzinnego, miejsca zamieszkania oraz tego, czy decydujemy się na zakup z rynku pierwotnego czy wtórnego. Suma, którą uzyskamy biorąc udział w programie może zastąpić wymagany przez bank wkład własny lub go uzupełnić.
 • PROGRAM PARTNERSKI: EUFORMA
  PROGRAM PARTNERSKI: EUFORMA
  Rabaty, zniżki, ulgi w salonie Euforma Projekty mebli i dodatków do wnętrz od polskich projektantów stają się coraz bardziej popularne i pożądane. Doceniamy dobry design oraz wysoką jakość rodzimych produktów. Polskie firmy otrzymują również coraz więcej nagród. Salon Euforma to polski design w europejskiej formie. Miejsce dla osób ceniących dobre wzornictwo, niepowtarzalność i jakość produktów. Salony meblowe w Bydgoszczy i Warszawie oferują najszerszy wybór nowoczesnych, polskich mebli, dodatków, oświetlenia i sztuki. Dzięki bogatej ofercie w jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć swoje mieszkanie, biuro, lub restaurację.
 • PROGRAM PARTNERSKI CERSTYL
  PROGRAM PARTNERSKI CERSTYL
  Wyjątkowe rabaty w Cerstyl Bydgoszcz Wystarczy posiadać kartę Programu Partnerskiego Moderatora, aby korzystać z wyjątkowo atrakcyjnej gamy zniżek u naszych partnerów. CERSTYL zajmuje się profesjonalnym doradztwem, doborem i sprzedażą płytek ceramicznych wszelkiego rodzaju, kompletacją oraz sprzedażą ceramiki i armatury, wanien, kabin, mebli oraz akcesoriów łazienkowych, a także materiałów i systemów do montażu płytek, armatury i ceramiki sanitarnej.
 • Życzenia Świąteczne 2016
  Życzenia Świąteczne 2016
  Moderator Inwestycje składa serdeczne życzenia
 • Integracja mieszkańców Zamoyskiego 4
  Integracja mieszkańców Zamoyskiego 4
  Spotkanie mieszkańców kamienicy Kamienica przy ulicy Zamoyskiego 4 w Bydgoszczy, ma swoją piękną i długą historię. Dzisiaj, dzięki nowym właścicielom i staraniom dewelopera Moderator Inwestycje, odzyskała dawną świetność. Mieszkania w kamienicy mają wiele zalet i stale zwiększające się grono wielbicieli. Mieszkańcy Zamoyskiego 4 spotkali się na uroczystej kolacji w restauracji Western, na którą zaprosił Adam Gudell – prezes spółki Moderator Inwestycje. Rozmowom i anegdotom nie było końca, i to w wielu językach. Mieszkańcy kamienicy pochodzą z wielu rejonów świata, w tym z Norwegii, Ukrainy, a nawet Chin.
 • Wyprzedaż rocznika 1900
  Wyprzedaż rocznika 1900
  Mieszkanie w kamienicy. Wyjątkowa cena Deweloper Moderator Inwestycje zaprasza na Wyprzedaż Rocznika. W ofercie wybrane modele z 1900 roku tańsze o 10 tysięcy! Tylko do 30 stycznia 2017 roku Cieszkowskiego 4 Mieszkanie nr 8 zlokalizowane na 3 piętrze zaprojektowanej przez Józefa Święcickiego kamienicy przy ulicy Cieszkowskiego 4 w Bydgoszczy ma 62 metry: 3 pokoje i loggię. Budynek poddano kompleksowej renowacji. Wymieniono: stolarkę okienną, instalację elektryczną oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Dla wygody mieszkańców zainstalowano windę. Kamienica jest w pełni opomiarowana.
 • Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera?
  Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera?
  Argumenty za kupieniem nowego mieszkania Powodów jest przynajmniej kilka. Pierwszym argumentem za kupieniem inwestycji od dewelopera, jest obowiązek przygotowania przez niego prospektu informacyjnego. Deweloper zobowiązany jest do przedstawienia nabywcom szczegółowych informacji o mieszkaniu – wiemy zatem, co kupujemy. Po drugie, podpisujemy umowę deweloperską, wiemy za ile i na jakich warunkach kupujemy mieszkanie oraz kiedy będziemy mogli się wprowadzić. Umowa deweloperska zawierana jest w formie aktu notarialnego i co ważne, przepisy określają, że przy zawieraniu takiej umowy, kosztami notarialnymi dzielą się po połowie, deweloper i nabywca.
 • Kondrat Wina Wybrane w Bydgoszczy częścią społeczności ul. Cieszkowskiego
  Kondrat Wina Wybrane w Bydgoszczy częścią społeczności ul. Cieszkowskiego
  Historia, mieszkańcy i inicjatywy Konrad Wina Wybrane to winiarski projekt Marka Kondrata, który ma swoją filię również w Bydgoszczy. Zlokalizowany na ul. Cieszkowskiego sklep z winami, to miejsce, w którym można poznać bogatą ofertę specjalnie wyselekcjonowanych win. Organizowane są tu także degustacje i spotkania. O życiu i historii ul. Cieszkowskiego opowiada Łukasz Panfil.
 • Bydgoskie kamienice
  Bydgoskie kamienice
  Mieszkanie w kamienicy – literacką inspiracją Bydgoskie kamienice – ludzie i zdarzenia – to nowy konkurs dewelopera Moderator Inwestycje przeznaczony dla mieszkańców wszystkich bydgoskich kamienic. Jego celem jest zebranie i wyłonienie najlepszych tekstów tematycznie związanych z historią kamienic i ludzi w nich zamieszkujących. Wszystkie nadesłane na konkurs teksty powinny dotyczyć historii rozgrywających się w opisywanych kamienicach, oryginalnych i do tej pory niepublikowanych.
 • Projekt apartamentu – wywiad z Interno Iza Gajewska
  Projekt apartamentu – wywiad z Interno Iza Gajewska
  Projekt wnętrza apartamentu Gołębia 33 Interno Iza Gajewska to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze wnętrz prywatnych i komercyjnych. Projektantka stworzyła w Bydgoszczy wyjątkową przestrzeń – Wczasowa 10, oferującą nowoczesne rozwiązania, gdzie design to forma, która ma służyć stylowi życia. W swoich projektach łączy funkcjonalność, minimalizm oraz ekotrendy. Gołębia 33 to najnowsza nieruchomość Moderatora Inwestycje. Kameralny budynek mieszkalny bydgoskiego dewelopera posiada windę z poziomu hali garażowej. Apartamentowiec położony jest na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy.
Angelika Jędrkiewicz
Angelika Jędrkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży
Małgorzata Lulińska
Małgorzata Lulińska
Specjalista ds. sprzedaży
Krzysztof Wieczorek
Krzysztof Wieczorek
Specjalista ds. sprzedaży