Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською

Studio filmowe

Aktualności - strona 34

 • Święto ulicy Gimnazjalnej
  Święto ulicy Gimnazjalnej
  Święto ulicy Gimnazjalnej w Bydgoszczy Ulica Gimnazjalna w Bydgoszczy 23 kwietnia świętowała przez cały dzień. Moderator Inwestycje i Współdzielnia Gimnazjalna zaprosili mieszkańców na Wielką Ucztę przygotowaną przez najzdolniejszych kucharzy. Znakomitą kawą częstował Landschaft, a wykwintnym trunkiem, Winosfera. Zadbano o atrakcje nie tylko dla ciała. Artyści przygotowali wystawę swoich pracy, przedstawienie teatralne i koncert. Lokalni animatorzy zadbali o formę fizyczną, a kuglarze o dobrą zabawę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wspólnego święta.
 • Sprawny Miś w Bydgoszczy
  Sprawny Miś w Bydgoszczy
  Moderator Inwestycje jednym ze sponsorów turnieju sportowego Sprawnego Misia w Bydgoszczy Finał finałów Sprawnego Misia 2016 organizowanego przez Gazetę Pomorską to walka szkolnych drużyn z Bydgoszczy i Torunia. Po emocjonującej rywalizacji puchar trafił do reprezentacji bydgoskiej SP 64. Walka o drugie miejsce toczyła się do ostatniej konkurencji, i zwyciężyła ją SP 48 z Bydgoszczy. Trzecie miejsce należy do SP 28 z Torunia. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać dziecięcą pasję sportową. Gratulujemy Zwycięzcom
 • Biały Miś w Bydgoszczy
  Biały Miś w Bydgoszczy
  Moderator Inwestycje jednym ze sponsorów turnieju sportowego Biały Miś w Bydgoszczy Biały Miś ma już prawie 50 lat, a werwy aż do pozazdroszczenia. Udowodnił to kolejny finał turnieju sportowego dla uczniów szkół podstawowych w Bydgoszczy. Biały Miś to nie tylko świetna zabawa, ale i sportowa rywalizacja. Zwycięstwo i nagrodę główną- Białego Misia wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 64. Gratulujemy Zwycięzcom.
 • Wiosenne Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
  Wiosenne Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
  Bydgoskie Targi Mieszkaniowe – Edycja wiosenna 2016 W miniony weekend (12-13 marca 2016) w Artego Arenie w Bydgoszczy odbyły się Wiosenne Targi Mieszkaniowe SAWO. Dziękujemy Klientom za przybycie na targi i odwiedzenie naszego stoiska, na którym przedstawialiśmy aktualne inwestycje mieszkaniowe – Apartamenty przy ul.Zamoyskiego, Gołębiej 33 , Leszczyńskiego 18 oraz osiedle m park w Osielsku przy ul. Kolonijnej. Nasze stoisko zajęło I miejsce w kategorii projektów indywidualnych .
 • Nowa odsłona strony internetowej
  Nowa odsłona strony internetowej
  Przedstawiamy nową witrynę internetową Moderator Inwestycje Korzystanie z naszego nowego serwisu będzie dla Państwa jeszcze bardziej komfortowe. Obecna strona Moderator Inwestycje posiada nowoczesną, przejrzystą i czytelną szatę graficzną. Zmieniliśmy całą strukturę strony oraz dodaliśmy nowe obszary tematyczne. Nowe zakładki pozwolą na swobodne poruszanie się po naszej stronie oraz dotarcie do najważniejszych informacji. Na naszej stronie znajdą Państwo najnowsze inwestycje w Bydgoszczy i okolicy oraz informacje o oferowanych przez nas mieszkaniach i apartamentach. Czekamy na Państwa opinie.
 • Apartamenty Gołębia 33
  Apartamenty Gołębia 33
  Łap Gołębią Moderator Inwestycje zaprasza na Gołębią 33 na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. W trzypiętrowym, nowym budynku znajduje się 26 apartamentów. Na najniższej kondygnacji do dyspozycji mieszkańców oddano halę garażową, która wyposażona jest w windę łączącą garaż z wyższymi piętrami. Mieszkania o powierzchni od 36 do 153 m2, wyróżniają przestronne tarasy, balkony i panoramiczne okna. Budynek jest opomiarowany, teren ogrodzony i zagospodarowany. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, publiczny ośrodek zdrowia i piękne tereny zielone.
 • Jesienne Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
  Jesienne Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
  Bydgoskie Targi Mieszkaniowe 2015 17-18 października 2015r. Moderator Inwestycje uczestniczył w Targach Mieszkaniowych w Bydgoszczy. Była to okazja do zaprezentowania nowych i aktualnych propozycji sprzedaży mieszkań i domów. W nowej edycji Targów Mieszkaniowych firma przybliżyła Klientom Apartamenty w kamienicy przy ul.Zamoyskiego 4 , ul. Gołębiej 33 w budynku wielorodzinnym oraz osiedle domów jednorodzinnych m park w Osielsku przy ul. Kolonijnej. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją poniżej.
Małgorzata Lulińska
Małgorzata Lulińska
Specjalista ds. sprzedaży
Krzysztof Wieczorek
Krzysztof Wieczorek
Specjalista ds. sprzedaży
Angelika Jędrkiewicz
Angelika Jędrkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży
Janusz Wosman
Janusz Wosman
Specjalista ds. sprzedaży