Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nieruchomość w rozliczeniu - stare mieszkanie zamień na nowe. Skorzystaj!

Nieruchomość w rozliczeniu - stare mieszkanie zamień na nowe. Skorzystaj!

Zbyt duże, wymagające nakładów mieszkanie w kamienicy? A może kawalerka w wielkiej płycie lub dom, który chętnie zamienilibyście Państwo na komfortowe, nowoczesne mieszkaniew dobrej lokalizacji?

 

Dla wygody klientów Moderator Inwestycje  przyjmuje nieruchomości w rozliczeniu. Dzięki współpracy dewelopera z ekspertami rynku nieruchomości i doradcami finansowymi możemy bezpłatnie pomóc w zakupie nowego mieszkania i sprzedaży starego.

 

Jak to robimy?

 

Zaczynamy od dokonanej przez specjalistę wyceny posiadanej nieruchomości. Wycena, podobnie jak opieka doradcy finansowego oraz prawnika, jest bezpłatna. Po zaakceptowaniu wartości lokalu nasze biuro sprzedaży zajmuje się połączeniem transakcji sprzedaży i kupna nowego lokum z naszej oferty.

 

W 3 krokach wygląda to tak:

Proszę wybrać z oferty dewelopera Moderator Inwestycje  swoje nowe, wymarzone mieszkanie lub dom.  Najlepiej skorzystać z naszej strony internetowej. Do Państwa dyspozycji są też nasi doradcy. Można zadzwonić pod numer 796-909-909 lub nas odwiedzić.


Spotkajmy się w naszej siedzibie lub innym, wybranym przez Państwa miejscu. Ważne, abyście posiadali Państwo dokumenty potwierdzające stan prawny nieruchomości, którą chcecie przekazać w rozliczeniu. W przypadku niejasności, do dyspozycji jest nasz dział prawny.


Jeżeli mieszkanie lub dom, które wybraliście Państwo z naszej oferty, przekracza wartość „starej” nieruchomości, doradcy finansowi bezpłatnie przygotują optymalną ofertę kredytową. Po uzgodnieniu wszystkich warunków pozostaje wizyta u notariusza i przeprowadzka! W wyposażeniu wnętrza i zaprojektowaniu przestrzeni zgodnie z Państwa wymaganiami również możemy pomóc, my i nasi Partnerzy, którzy oferują klientom Moderatora korzystne zniżki i promocje.