Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською

Specjalne korzyści, dla naszych klientów.

Atrakcyjne ulgi i rabaty

Każdy klient Grupy Moderator wraz z zakupem mieszkania lub lokalu, otrzymuje Kartę Klienta. Karta upoważnia do korzystania z atrakcyjnych rabatów oraz promocji na usługi, artykuły budowalne i wyposażenie wnętrz. Do współpracy zaprosiliśmy najlepsze bydgoskie salony, przyznając im status, Partnerów Biznesowych. Stawiamy na jakość, staranność i różnorodność. Partnerzy nie tylko udzielają klientom Grupy Moderator wysokich rabatów, ale także proponują kompleksowe usługi aranżacji wnętrza i nadzoru nad realizacją.

Tylko dla klientów Grupy Moderator

Atrakcyjne rabaty

nawet 30% oszczędności
na materiałach budowlanych

Rabaty na materiały budowlane

do 20% rabatu 
na projekt mieszkania

Bezpłatna pomoc

Bezpłatna pomoc

W Moderatorze wiemy, jak istotna jest fachowa pomoc przy czynnościach wymagających specjalistycznej wiedzy. Dlatego do dyspozycji naszych Klientów jest prawnik oraz specjalista do spraw kredytów, którzy pomogą  w zrozumieniu zapisów umowy, przejściu przez bankowe procedury czy dopilnowaniu terminów i formalności.

Do dyspozycji Klientów są Inżynierowie z działu technicznego oraz rzeczoznawcy, którzy wycenią nieruchomość, jeżeli zdecydujemy się na przekazanie jej w rozliczeniu. Jak to działa? Bezpłatnie wycenimy Państwa nieruchomość, a po akceptacji wyceny, nasi specjaliści zajmą się połączeniem transakcji sprzedaży i kupna nowej nieruchomości z naszej oferty.

Specjalnie dla seniorów

Specjalnie dla seniorów

Ponad 30% starszych osób zamieszkuje w lokalach, gdzie występują bariery architektoniczne. To istotne wpływa na jakość życia Seniorów. Dlatego w Moderatorze mamy specjalną ofertę wygodnych, nowych mieszkań na parterze z dużymi tarasami lub ogródkami.

Seniorzy mogą także liczyć na spersonalizowaną opiekę Doradcy Klienta, który będzie asystował Klientom nie tylko podczas procesu zakupu, ale także pomoże w innych, organizacyjnych czynnościach, np. organizacji przeprowadzki  czy obsłudze prawnej.  

Mieszkanie pod klucz

Mieszkanie pod klucz

To propozycja dla tych naszych Klientów, którzy nie chcą samodzielnie zajmować się wykończeniem swojego mieszkania, poszukiwaniem fachowców, odpowiednich materiałów i nadzorem. Wynegocjowaliśmy naprawdę dobre warunki. Usługa „mieszkanie pod klucz” dostępna jest w kilku wariantach cenowych i objęta gwarancją Wykonawcy.

Nasi partnerzy w cenie usługi gwarantują

 

  • Konsultację projektanta
  • Dokładną listę zakupową
  • Transport
  • Nadzór nad jakością wykonanych prac
Moderator logo
Specjalnie dla seniorów
Mieszkanie pod klucz