Korzyści - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
Każdy klient Grupy Moderator wraz z zakupem mieszkania lub lokalu, otrzymuje Kartę Klienta. Karta upoważnia do korzystania z atrakcyjnych rabatów oraz promocji na usługi, artykuły budowalne i wyposażenie wnętrz. Do współpracy zaprosiliśmy najlepsze bydgoskie salony, przyznając im status, Partnerów Biznesowych. Stawiamy na jakość, staranność i różnorodność. Partnerzy nie tylko udzielają klientom Grupy Moderator wysokich rabatów, ale także proponują kompleksowe usługi aranżacji wnętrza i nadzoru nad realizacją.
nawet 40% oszczędności
na materiałach budowlanych
do 20% rabatu 
na projekt mieszkania
W Moderatorze wiemy, jak istotna jest fachowa pomoc przy czynnościach wymagających specjalistycznej wiedzy. Dlatego do dyspozycji naszych Klientów jest prawnik oraz specjalista do spraw kredytów, którzy pomogą  w zrozumieniu zapisów umowy, przejściu przez bankowe procedury czy dopilnowaniu terminów i formalności.
Do dyspozycji Klientów są Inżynierowie z działu technicznego oraz rzeczoznawcy, którzy wycenią nieruchomość, jeżeli zdecydujemy się na przekazanie jej w rozliczeniu. Jak to działa? Bezpłatnie wycenimy Państwa nieruchomość, a po akceptacji wyceny, nasi specjaliści zajmą się połączeniem transakcji sprzedaży i kupna nowej nieruchomości z naszej oferty.
Ponad 30% starszych osób zamieszkuje w lokalach, gdzie występują bariery architektoniczne. To istotne wpływa na jakość życia Seniorów. Dlatego w Moderatorze mamy specjalną ofertę wygodnych, nowych mieszkań na parterze z dużymi tarasami lub ogródkami.

Seniorzy mogą także liczyć na spersonalizowaną opiekę Doradcy Klienta, który będzie asystował Klientom nie tylko podczas procesu zakupu, ale także pomoże w innych, organizacyjnych czynnościach, np. organizacji przeprowadzki  czy obsłudze prawnej.  

 

 

 

To propozycja dla tych naszych Klientów, którzy nie chcą samodzielnie zajmować się wykończeniem swojego mieszkania, poszukiwaniem fachowców, odpowiednich materiałów i nadzorem. Wynegocjowaliśmy naprawdę dobre warunki. Usługa „mieszkanie pod klucz” dostępna jest w kilku wariantach cenowych i objęta gwarancją Wykonawcy.

Nasi partnerzy w cenie usługi gwarantują

  • Konsultację projektanta

  • Dokładną listę zakupową
  • Transport
  • Nadzór nad jakością wykonanych prac

Formularz
kontaktowy.

Masz pytania?Napisz do nas.