Korzyści - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
Jakość

Stawiamy na jakość projektu, materiałów, wykonania. Od fundamentu po wykończenie klatki schodowej. Nowe mieszkania, zrewitalizowane kamienice, nowoczesne domy. Staranność i dbałość o szczegóły to priorytety Grupy Moderator. Jakość naszych inwestycji doceniają zarówno nasi klienci, jak i partnerzy biznesowi.

Lokalizacja

Dla naszych klientów wybieramy najlepsze miejsca w Bydgoszczy. Bielawy, Śródmieście, Górzyskowo, Osielsko – to tylko niektóre z nich. Dbamy o komfort mieszkańców- szkoły, handel, usługi, miejska komunikacja, zawsze znajdują w najbliższym otoczeniu.

Porady

Do dyspozycji naszych klientów pozostają najlepsi prawnicy, doradcy finansowi i projektanci wnętrz. Wszystkie porady świadczymy bezpłatnie, zawsze na najwyższym poziomie. Zachęcamy także do korzystania z naszego programu partnerskiego.

Lokalność

Aktualnie realizujemy nowoczesne deweloperskie inwestycje zarówno w Bydgoszczy jak i gminie Osielsko. Grupa Moderator korzysta z wiedzy, doświadczenia i dorobku spółki Moderator Inwestycje. Jesteśmy polskim, bydgoskim przedsiębiorstwem, kierującym się zasadami Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego.

Indywidualna opieka

W Grupie Moderator szanujemy indywidualne potrzeby i dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów. Nasi doradcy są przygotowani do najtrudniejszych wyzwań i spersonalizowanej opieki. W odpowiedzi na potrzeby klientów, powstał program "nieruchomość w rozliczeniu" oraz wiele innych udogodnień.

Doświadczenie

Na rynku nieruchomości działamy od ponad 20 lat. Naszą firmę budowaliśmy samodzielnie od podstaw. Do tej pory, dzięki współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi wyremontowaliśmy blisko 50 kamienic i zrealizowaliśmy kilka nowoczesnych inwestycji deweloperskich.

Program Partnerski
Program Partnerski

To wyjątkowa propozycja atrakcyjnych ulg, rabatów oraz promocji na usługi, artykuły budowlane i wyposażenie wnętrz.

Więcej SEO
Finanse
Finanse

Nasi doradcy bezpłatnie przygotują najlepszy plan kredytowy i bezpiecznie przeprowadzą Państwa przez bankowe formalności.

Więcej SEO
Silver Pakiet
Silver Pakiet

Kompleksowa pomoc w pozyskaniu nowego, wygodnego lokalu mieszkalnego dla samotnej osoby lub pary seniorów.

Więcej SEO

Formularz
kontaktowy.

Masz pytania?Napisz do nas.