Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською

Historia firmy.

Grupa Moderator korzysta z gromadzonego od 1991 r. doświadczenia na rynku nieruchomości i kilkudziesięciu już zrealizowanych projektów z zakresu rewitalizacji bydgoskich kamienic zaprojektowanych przez wybitnych architektów i zlokalizowanych w śródmieściu. Moderator zajmuje się także nowym budownictwem, oferując mieszkania i domy w atrakcyjnych lokalizacjach. Dopasowane do otoczenia inwestycje zawsze dostosowane są do potrzeb klienta oraz trendów rynkowych. Firma zaangażowana jest w wiele społecznych projektów, wspierając rozwój Bydgoszczy.

 

Grupa Moderator aktywnie wspiera ambitne polskie kino. Jest koproducentem nominowanego do Oscara i Cezara, wyróżnionego w Cannes filmu „IO” Jerzego Skolimowskiego i nagrodzonego Złotymi Lwami „Silent Twins” Agnieszki Smoczyńskiej. Nominację do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2023 otrzymały także kolejne koprodukowane przez Grupę Moderator filmy – „Inni Ludzie” Aleksandry Terpińskiej i „Johnny” Daniela Jaroszka. Grupa Moderator wsparła produkcję filmu „Kler” i „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego oraz „Szarlatan” Agnieszki Holland. Filmową aktywność koordynuje specjalnie powołana w tym celu spółka Grupa Moderator Studio Filmowe. Aktualne portfolio filmowej spółki to kilkanaście polskich i międzynarodowych produkcji.

Mieszkania i domy. Aktualnie w sprzedaży

Symfonia
Moderator logo

Symfonia

Apartamenty w centrum Bydgoszczy

Symfonia to osiedle przy ulicy Chodkiewicza 9 położone na granicy Śródmieścia i Bielaw oferujące nowe mieszkania w standardzie premium.

Industria
Moderator logo

Industria

Nowe osiedle w Bydgoszczy

Mieszkania z rynku pierwotnego na osiedlu Industria, powstają dla ludzi aktywnych zawodowo i rozwijających swoje pasje. Łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury i terenów rekreacyjnych.

Avia
Moderator logo

Avia

Nowe mieszkania w Bydgoszczy

Dla klientów ceniących bliskość lasu idealnego np. do nordic walking oraz wycieczek rowerowych.

Leszczyńskiego Park
Moderator logo

Leszczyńskiego Park

Lubimy Szwederowo

Osiedle Leszczyńskiego Park to II etap inwestycji. Pierwszy zakończył się sukcesem i sprzedażą wszystkich mieszkań jeszcze przed zakończeniem budowy.

Ceramika
Moderator logo

Ceramika

Nowe mieszkania i lokale użytkowe w Bydgoszczy.

Mieszkania i lokale użytkowe w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Ceramika w Bydgoszczy.

Flisacka 1
Moderator logo

Flisacka 1

Mieszkania w wyremontowanej kamienicy

Dla miłośników kamienicznej architektury, przytulne mieszkania w kameralnej kamienicy zlokalizowanej na Czyżkówku, przy ul. Flisackiej.

Gimnazjalna 4
Moderator logo

Gimnazjalna 4

Nowa energia miasta

Najmodniejsza ulica w mieście. Na sprzedaż stylowe, urządzone mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy. Idealne na wynajem.

Czym się wyróżniamy?

Doświadczenie

Grupa Moderator ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i sprzedaży mieszkań deweloperskich. Kompleksowo realizujemy projekty inwestycyjne z zakresu budynków jedno- i wielorodzinnych.

Standard

Wysoki standard to priorytet w tworzeniu naszych projektów. Dbamy, by realizowane inwestycje oferowały przestronne tarasy, obszerne balkony, słoneczne pomieszczenia, duże okna, garaże i windy.

Lokalizacja

Dla naszych inwestycji wybieramy najdogodniejsze lokalizacje. Tak, aby przyszli mieszkańcy mogli w pełni korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejskiej, co w dużym stopniu poprawia komfort codziennego życia.

Materiały budowlane

Do realizacji naszych inwestycji używamy materiałów najwyższej jakości, które gwarantują solidność i trwałość zastosowanych rozwiązań.

Mieszkania pod klucz

Kupno mieszkania w ofercie „pod klucz” to oszczędność czasu, profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty oraz funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza.

Bliskość natury

Istotnym aspektem lokalizacji naszych inwestycji jest sąsiedztwo parków i terenów zielonych, a całkowicie zagospodarowana przestrzeń wokół budynku tworzy przyjemny i relaksujący klimat.