Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською

Historia firmy.

Grupa Moderator korzysta z gromadzonego od 1991 r. doświadczenia na rynku nieruchomości i kilkudziesięciu już zrealizowanych projektów z zakresu rewitalizacji bydgoskich kamienic zaprojektowanych przez wybitnych architektów i zlokalizowanych w śródmieściu. Moderator zajmuje się także nowym budownictwem, oferując mieszkania i domy w atrakcyjnych lokalizacjach. Dopasowane do otoczenia inwestycje zawsze dostosowane są do potrzeb klienta oraz trendów rynkowych. Firma zaangażowana jest w wiele społecznych projektów, wspierając rozwój Bydgoszczy.

 

Grupa Moderator aktywnie wspiera ambitne polskie kino. Jest koproducentem nominowanego do Oscara i Cezara, wyróżnionego w Cannes filmu „IO” Jerzego Skolimowskiego i nagrodzonego Złotymi Lwami „Silent Twins” Agnieszki Smoczyńskiej. Nominację do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2023 otrzymały także kolejne koprodukowane przez Grupę Moderator filmy – „Inni Ludzie” Aleksandry Terpińskiej i „Johnny” Daniela Jaroszka. Grupa Moderator wsparła produkcję filmu „Kler” i „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego oraz „Szarlatan” Agnieszki Holland. Filmową aktywność koordynuje specjalnie powołana w tym celu spółka Grupa Moderator Studio Filmowe. Aktualne portfolio filmowej spółki to kilkanaście polskich i międzynarodowych produkcji.

Mieszkania i domy. Aktualnie w sprzedaży

Symfonia
Moderator logo

Symfonia

Apartamenty w centrum Bydgoszczy

Symfonia to osiedle przy ulicy Chodkiewicza 9 położone na granicy Śródmieścia i Bielaw oferujące nowe mieszkania w standardzie premium.

Industria
Moderator logo

Industria

Nowe osiedle w Bydgoszczy

Mieszkania z rynku pierwotnego na osiedlu Industria, powstają dla ludzi aktywnych zawodowo i rozwijających swoje pasje. Łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury i terenów rekreacyjnych.

Avia
Moderator logo

Avia

Nowe mieszkania w Bydgoszczy

Dla klientów ceniących bliskość lasu idealnego np. do nordic walking oraz wycieczek rowerowych.

Leszczyńskiego Park
Moderator logo

Leszczyńskiego Park

Lubimy Szwederowo

Osiedle Leszczyńskiego Park. Ostatni etap już w sprzedaży

Ceramika
Moderator logo

Ceramika

Nowe mieszkania i lokale użytkowe w Bydgoszczy.

Mieszkania i lokale użytkowe w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Ceramika w Bydgoszczy.

Czym się wyróżniamy?

Doświadczenie

Grupa Moderator ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i sprzedaży mieszkań deweloperskich. Kompleksowo realizujemy projekty inwestycyjne z zakresu budynków jedno- i wielorodzinnych.

Standard

Wysoki standard to priorytet w tworzeniu naszych projektów. Dbamy, by realizowane inwestycje oferowały przestronne tarasy, obszerne balkony, słoneczne pomieszczenia, duże okna, garaże i windy.

Lokalizacja

Dla naszych inwestycji wybieramy najdogodniejsze lokalizacje. Tak, aby przyszli mieszkańcy mogli w pełni korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejskiej, co w dużym stopniu poprawia komfort codziennego życia.

Materiały budowlane

Do realizacji naszych inwestycji używamy materiałów najwyższej jakości, które gwarantują solidność i trwałość zastosowanych rozwiązań.

Mieszkania pod klucz

Kupno mieszkania w ofercie „pod klucz” to oszczędność czasu, profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty oraz funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza.

Bliskość natury

Istotnym aspektem lokalizacji naszych inwestycji jest sąsiedztwo parków i terenów zielonych, a całkowicie zagospodarowana przestrzeń wokół budynku tworzy przyjemny i relaksujący klimat. 

Skontaktuj się z nami

Bartosz Nadrakowski
Bartosz Nadrakowski
Dyrektor działu Sprzedaży i Marketingu
Krzysztof Wieczorek
Krzysztof Wieczorek
Specjalista ds. sprzedaży
Janusz Wosman
Janusz Wosman
Specjalista ds. sprzedaży
Małgorzata Lulińska
Małgorzata Lulińska
Specjalista ds. sprzedaży
Angelika Jędrkiewicz
Angelika Jędrkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży