O firmie - Deweloper Bydgoszcz - Moderator Inwestycje
Gołębia 33
Gołębia 33
Cieszkowskiego 4
Cieszkowskiego 4
Leszczyńskiego Park
Leszczyńskiego Park
Villa Kameralna
Villa Kameralna
Pomorska 59
Pomorska 59
Villa Kwiatowa
Villa Kwiatowa
Villa Moderna
Villa Moderna
Wileńska 9
Wileńska 9
Zamoyskiego 4
Zamoyskiego 4
Zamoyskiego 8
Zamoyskiego 8
Doświadczenie

Moderator Inwestycje jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu w branży nieruchomości. Kompleksowo realizujemy projekty inwestycyjne z zakresu budynków jedno, i wielorodzinnych.

Standard

Wysoki standard to priorytet w tworzeniu naszych projektów. Przestronne tarasy, obszerne balkony, słoneczne pomieszczenia, duże okna, garaże i windy, to normy jakie zapewniamy.

Lokalizacja

Dla naszych inwestycji wybieramy najdogodniejsze lokalizacje. Tak, aby przyszli mieszkańcy mogli w pełni korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejskiej, co w dużym stopniu poprawia komfort codziennego życia.

Materiały budowlane

Do realizacji naszych inwestycji używamy materiałów najwyższej jakości, które gwarantują solidność i trwałość zastosowanych rozwiązań.

Mieszkania pod klucz

Kupno mieszkania w ofercie „pod klucz” to oszczędność czasu, profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty oraz funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza.

Bliskość natury

Istotnym aspektem lokalizacji naszych inwestycji jest sąsiedztwo parków i terenów zielonych, a całkowicie zagospodarowana przestrzeń wokół budynku tworzy przyjemny i relaksujący klimat.