Dostępne

17

Ceramika

17Numer
II kw 2025 Data oddania
27.10 m2Powierzchnia
1Liczba pokoi
3Piętro
324 720 złCena
11 982 zł/m2Cena za m2

Ostatnia zmiana ceny: 2026-04-15 09:36:27

Obowiązuje od Cena
15.04.2026 09:36 324 720 zł
11.09.2025 00:00 324 720 zł

Plan mieszkania

Zobacz szczegóły dotyczące przeglądanego lokalu.
Ceramika – 17

Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Formularz kontaktowy

Wpadnij do naszego biura, zadzwoń lub napisz!

Grupa Moderator
Biuro Sprzedaży sp. z o.o.

ul. Focha 12
85-070 Bydgoszcz

Telefon: 52 322 37 52
Telefon: 796 909 909
E-mail: sprzedaz@grupamoderator.pl

KRS 0000774601
NIP 9671425820
REGON 382705990

Sekretariat: sekretariat@grupamoderator.pl