Inteligentne mieszkania od Grupy Moderator na Industrii
19.01.2021

Sterownie ogrzewaniem w mieszkaniu? Zalety inteligentnej głowicy termostatycznej

Głowica termostatyczna zainstalowana w mieszkaniu na osiedlu Industria zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. Temperatura idealnie dostosowana do indywidualnych potrzeb, pomieszczeń, cyklu dobowego, a nawet izolacyjności ścian i wydajność grzejników.

                        Wyjątkowy komfort i oszczędności nawet do 30%. 
Inteligentna głowica termostatycznaFibaro, dzięki zdolności do adaptacji, obniża temperatury w wybranych pomieszczeniach, a nawet potrafi wykryć, że zostało otwarte okno i automatycznie wyłączyć ogrzewanie.

Dzięki zamontowaniu głowicy termostatycznej możemy skutecznie przewietrzyć pomieszczenie, oszczędzając energię, szanując własny budżet i środowisko naturalne. 

                                Co jeszcze proponuje system Fibaro?

Wyjeżdżasz i chcesz ograniczyć koszty, ale wrócić do ciepłego mieszkania? Nic prostszego. Wystarczy aplikacja Fibaro i jeden klik, którym przełączysz ogrzewanie na tryb przewidziany na dłuższe wyjazdy. Jednocześnie głowica termostatyczna nie pozwoli, aby mieszkanie niebezpiecznie się wychłodziło. Aplikacja jest szybka, bezpieczna, wygodna, kompaktowa, współpracująca z innymi urządzeniami i bardzo prosta w obsłudze. Aktualnie Grupa Moderator negocjuje dla swoich Klientów specjalne zniżki na inteligentne urządzenia firmy Fibaro. Dzięki specjalnym rabatom będzie można wyposażyć swoje mieszkanie nie tylko w głowicę termostatyczną, ale też wiele innych, ułatwiających codzienne życie, urządzeń.

  08.01.2021

  Wyróżnienie Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla Grupy Moderator

  Więcej

  05.01.2021

  Gramy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nie tylko w Bydgoszczy!

  Więcej