Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Sterownie ogrzewaniem w mieszkaniu? Zalety inteligentnej głowicy termostatycznej

Sterownie ogrzewaniem w mieszkaniu? Zalety inteligentnej głowicy termostatycznej

Głowica termostatyczna zainstalowana w mieszkaniu na osiedlu Industria zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. Temperatura idealnie dostosowana do indywidualnych potrzeb, pomieszczeń, cyklu dobowego, a nawet izolacyjności ścian i wydajność grzejników.

                        Wyjątkowy komfort i oszczędności nawet do 30%. 
Inteligentna głowica termostatycznaFibaro, dzięki zdolności do adaptacji, obniża temperatury w wybranych pomieszczeniach, a nawet potrafi wykryć, że zostało otwarte okno i automatycznie wyłączyć ogrzewanie.

Dzięki zamontowaniu głowicy termostatycznej możemy skutecznie przewietrzyć pomieszczenie, oszczędzając energię, szanując własny budżet i środowisko naturalne. 

                                Co jeszcze proponuje system Fibaro?

Wyjeżdżasz i chcesz ograniczyć koszty, ale wrócić do ciepłego mieszkania? Nic prostszego. Wystarczy aplikacja Fibaro i jeden klik, którym przełączysz ogrzewanie na tryb przewidziany na dłuższe wyjazdy. Jednocześnie głowica termostatyczna nie pozwoli, aby mieszkanie niebezpiecznie się wychłodziło. Aplikacja jest szybka, bezpieczna, wygodna, kompaktowa, współpracująca z innymi urządzeniami i bardzo prosta w obsłudze. Aktualnie Grupa Moderator negocjuje dla swoich Klientów specjalne zniżki na inteligentne urządzenia firmy Fibaro. Dzięki specjalnym rabatom będzie można wyposażyć swoje mieszkanie nie tylko w głowicę termostatyczną, ale też wiele innych, ułatwiających codzienne życie, urządzeń.

08.01.2021

Za wspieranie bydgoskiego sportu, Grupa Moderator została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy specjalnym wyróżnieniem. W ubiegłym roku obchodziliśmy „100-lecie Powrotu Bydgoszczy do Polski”. Z tej okazji, w celu uhonorowania wybitnych obywateli oraz instytucji i organizacji, ustanowione zostało wyróżnienie, które otrzymaliśmy.

Czytaj dalej
05.01.2021

Gracie w orkiestrze? Bo my tak, od lat. I to w tej najlepszej, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! Naszą pasją są licytacje organizowane przez WOŚP. Co uda się nam wylicytować w tegorocznym finale, jeszcze nie wiemy, ale 14 grudnia 2020r., rozegrana została partia szachów z prezydentem Poznania.

Czytaj dalej