Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Konkurs fotograficzny „Apartament z widokiem”

Konkurs fotograficzny „Apartament z widokiem”

3 czerwca spotkaliśmy się na bezpłatnym spotkaniu fotograficznym dla amatorów i profesjonalistów, podczas którego fotografowaliśmy widoki z „Niebieskich Apartamentów” Moderatora w Nordic Haven.  Podczas wydarzenia nasi goście mieli możliwość sfotografowania m.in. panoramy miasta oraz wnętrz nowoczesnego apartamentowca podczas trwających właśnie ostatnich prac wykończeniowych. Na miejscu odbył się również warsztat wprowadzający do zagadnień fotografii architektury i krajobrazowej, prowadzony przez Bydgoską Akademię Fotografii przy Muzeum Fotografii WSG.

Dla uczestników wydarzenia, Moderator Inwestycje przewidział również konkurs na najlepsze zdjęcie pod hasłem: „Apartament z widokiem”. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Porcie Lotniczym Bydgoszcz.  

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy wydarzenia muszą w terminie do 19 czerwca 2017 przesłać na adres: sm@moderator-inwestycje.pl 3 zdjęcia wykonane podczas wydarzenia. Spośród nadesłanych fotografii Jury konkursowe wyłoni najlepsze fotografie, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy.

REGULAMIN KONKURSU

Organizator: Moderator Inwestycje
Partnerzy wydarzenia: Port Lotniczy Bydgoszcz, Gazeta Wyborcza, Bydgoska Akademia Fotografii przy Muzeum Fotografii WSG

18.05.2017

Luksusowe mieszkania w ofercie Moderatora Niebieskie Apartamenty zlokalizowane w Nordic Haven to najnowsza propozycja Moderatora Inwestycje. Bydgoski deweloper specjalnie dla swoich klientów przygotował wyselekcjonowaną ofertę, która zaspokoi wszelkie oczekiwania związane z komfortem dnia codziennego i planami biznesowymi.

Czytaj dalej
15.05.2017

Moderator Inwestycje zaprasza na podróż sentymentalną i dzień otwarty w dawnym kinie Pomorzanin. Specjalnie dla Was w tym dniu otworzymy kino i pokażemy, w jakim aktualnie znajduje się stanie. Moderator Inwestycje jest nowym właścicielem zdegradowanego i niszczejącego od kilkunastu lat budynku. Chcemy przywrócić temu kultowemu miejscu dawną świetność zachowując historyczną i emocjonalną wartość, jaką kino miało i nadal ma dla mieszkańców Bydgoszczy.

Czytaj dalej