Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowa odsłona strony internetowej

Nowa odsłona strony internetowej

Przedstawiamy nową witrynę internetową Moderator Inwestycje

Korzystanie z naszego nowego serwisu będzie dla Państwa jeszcze bardziej komfortowe. Obecna strona Moderator Inwestycje posiada nowoczesną, przejrzystą i czytelną szatę graficzną. Zmieniliśmy całą strukturę strony oraz dodaliśmy nowe obszary tematyczne. Nowe zakładki pozwolą na swobodne poruszanie się po naszej stronie oraz dotarcie do najważniejszych informacji. Na naszej stronie znajdą Państwo najnowsze inwestycje w Bydgoszczy i okolicy oraz informacje o oferowanych przez nas mieszkaniach i apartamentach.

Czekamy na Państwa opinie.

20.12.2015

Łap Gołębią Moderator Inwestycje zaprasza na Gołębią 33 na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. W trzypiętrowym, nowym budynku znajduje się 26 apartamentów. Na najniższej kondygnacji do dyspozycji mieszkańców oddano halę garażową, która wyposażona jest w windę łączącą garaż z wyższymi piętrami. Mieszkania o powierzchni od 36 do 153 m2, wyróżniają przestronne tarasy, balkony i panoramiczne okna. Budynek jest opomiarowany, teren ogrodzony i zagospodarowany. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, publiczny ośrodek zdrowia i piękne tereny zielone.

Czytaj dalej
26.11.2015

Bydgoskie Targi Mieszkaniowe 2015 17-18 października 2015r. Moderator Inwestycje uczestniczył w Targach Mieszkaniowych w Bydgoszczy. Była to okazja do zaprezentowania nowych i aktualnych propozycji sprzedaży mieszkań i domów. W nowej edycji Targów Mieszkaniowych firma przybliżyła Klientom Apartamenty w kamienicy przy ul.Zamoyskiego 4 , ul. Gołębiej 33 w budynku wielorodzinnym oraz osiedle domów jednorodzinnych m park w Osielsku przy ul. Kolonijnej. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją poniżej.

Czytaj dalej