Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe mieszkania Bydgoszcz Bartodzieje — nadal poszukiwane!

Nowe mieszkania Bydgoszcz Bartodzieje — nadal poszukiwane!

Czy wiecie, że jest w Bydgoszczy dzielnica, w której szczęście deklaruje niemal 80 proc. mieszkańców?

I ta dzielnica to Bartodzieje! To dane z raportu "Szczęśliwy dom. Dzielnica różnorodnych potrzeb", przygotowanego na zlecenie Grupy OLX/Otodom.

Badanie przeprowadzono w 12 dużych miastach, także w Bydgoszczy. Z czego wynika poczucie szczęścia zamieszkujących tutaj osób? Co sprawia, że na bydgoskim osiedlu Bartodzieje ludzie czują się tak dobrze? Przede wszystkim komfort dnia codziennego zapewniony przez dogodną komunikację, bliskość szkół, przychodni i sklepów oraz terenów rekreacyjnych. W lokalizacji Bydgoszcz Bartodzieje żyje się dobrze i wygodnie. Każda nowa inwestycja deweloperska jest tutaj dobrze przyjmowana i wyczekiwana.

Co zachęca do budowy nowych mieszkań w lokalizacji Bydgoszcz Bartodzieje ?

Skoro mieszkańcy czują się tutaj komfortowo to oczywiste, że deweloperskie mieszkania na Bartodziejach cieszą się dużym zainteresowaniem. Pełna infrastruktura, znakomita komunikacja i szybki dojazd do centrum Bydgoszczy. Trudno o lepszą rekomendację dla kolejnej inwestycji deweloperskiej. Nowe mieszkania na Bartodziejach sprzedają się szybko i dobrze. Rynek wtórny oraz rynek najmu również proponuje dobre ceny.

Co jeszcze zachęca inwestorów do budowy nowych mieszkań? O lokalizacji, która stanowi klucz do sukcesu, już pisaliśmy, ale warto podkreślić, że ulica Fordońska stanowi oś łączącą miasto, a komunikacja publiczna należy tutaj do najlepszych w Bydgoszczy. To dlatego tak dużym zainteresowaniem deweloperów cieszą się tereny wzdłuż arterii łączącej Fordon z centrum Bydgoszczy. Działki są jednak drogie i niewielkie, to wymusza, aby domy wielorodzinne były wysokie i takie w tej okolicy się znajdują. Mieszkania deweloperskie dostępne w sąsiedztwie szybko znajdują nabywców, a ostatnie inwestycje zmieniły urbanistyczny krajobraz okolicy, przydając mu nowoczesnego i wielkomiejskiego charakteru.

Nowe mieszkania na Bartodziejach

Jeśli rozważasz zakup mieszkania, które zapewni Ci jednocześnie dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury, terenów rekreacyjnych i pozwoli w kilka minut znaleźć się w centrum Bydgoszczy, to koniecznie sprawdź najnowszą ofertę Grupy Moderator. Do osiedli budowanych przez bydgoskiego dewelopera, dołączyło właśnie kolejne. Przy Fordońskiej 19 powstaje Ceramika. Nowe osiedle Grupy Moderator to propozycja dla tych, którzy szukają nowych mieszkań znajdujących się blisko bydgoskie Balatonu, ale zapewniających dostęp do sklepów, szkoły/przedszkola w pobliżu inwestycji. Komunikacja w okolicy inwestycji jest bardzo wysoko oceniana przez mieszkańców. Przypomnijmy, że to jeden z powodów, dla którego Bartodzieje to dzielnica ludzi szczęśliwych.

Mieszkanie deweloperskie w Bydgoszczy - jest w czym wybierać

Osiedle Ceramika spełnia wszystkie te warunki. Do budowy nowych mieszkań znajdujących się na Bartodziejach, bydgoskiego dewelopera skłoniła też możliwość poszerzenia oferty. Aktualnie w sprzedaży oferowane są mieszkania w Śródmieściu, na Bocianowie, Szwederowie i na Bielawach. Po wielomiesięcznych przygotowaniach przyszedł czas na Bydgoszcz Bartodzieje. Od teraz gdy wpiszecie w dowolną wyszukiwarkę hasło nowe mieszkania Bydgoszcz Bartodzieje, to pojawi się także oferta Grupy Moderator. Nowa inwestycja bydgoskiego dewelopera to 36 mieszkań znajdujących się w budynku A, który powstanie w pierwszym etapie i zostanie oddany do użytkowania w 2 kwartale 2025 roku.

Gdy potrzebne deweloperskie mieszkanie dla rodziny

Nowe mieszkania na Bartodziejach od Grupy Moderator spełniają najwyższe standardy. W ofercie znajdują się 35-metrowe kawalerki, chętnie wybierane 2 pokoje, jak i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 45-60 m2. A jeśli potrzebne będzie mieszkanie czteropokojowe, to takie też znajdziesz na osiedlu Ceramika. Dostępne są tutaj mieszkania, których metraż wynosi od 35 do ponad 70 m2.

Ceramika na bydgoskim osiedlu Bartodzieje to propozycja od Grupy Moderator, która łączy w sobie wszystkie znane już zalety zamieszkiwania na Bartodziejach z komfortem i wysoką jakością nowych mieszkań oraz lokali użytkowych w jednym budynku.

Dla wygody przyszłych lokatorów i Klientów, budynek będzie miał 2 oddzielne wejścia. Gdy szukasz mieszkania blisko swojej firmy, nowa inwestycja może być ciekawą propozycją! Szczegóły inwestycji dostępne są w Biurze Sprzedaży Grupy Moderator. Serdecznie zapraszamy!