Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Szymon Woźniak Racing

Szymon Woźniak Racing

Moderator Inwestycje sponsorem Szymona Woźniaka w sezonie 2016

Szymon Woźniak (ur. 1993) od dzieciństwa fascynował się żużlem. Dzięki wsparciu rodziców rozpoczął treningi na minitorze w rodzinnej Tucholi i już jako jedenastolatek związał się z Polonią Bydgoszcz, której barwy reprezentował do 2015 roku. Starty na miniżużlu (odmianie speedwaya dla najmłodszych adeptów) zaowocowały zwycięstwami w Indywidualnym Pucharze Polski, występami w finałach mistrzostw Europy i świata oraz powołaniami do kadry narodowej. „Dorosła” kariera Szymona Woźniaka rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zadebiutował w rozgrywkach Speedway Ekstraligi. Przez siedem sezonów wyrósł na lidera bydgoszczan oraz jednego z najlepszych zawodników Nice Polskiej Ligi Żużlowej (drugiego poziomu rozgrywek, na którym Poloniści rywalizują od 2014 roku).

Solidna postawa w lidze przekładała się na sukcesy indywidualne i zespołowe. Na krajowym podwórku Szymon wywalczył tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski (2014) oraz Młodzieżowego Drużynowego Mistrza Polski (2011). Jako członek kadry narodowej otarł się o podium mistrzostw Europy do lat dziewiętnastu (2011) oraz rywalizował w indywidualnych i drużynowych mistrzostwach świata juniorów (zdobywając brąz w sezonie 2009 oraz walnie przyczyniając się w 2014 roku do awansu do finału, zakończonego tryumfem naszej reprezentacji).

Jego wysiłki doceniali również kibice, którzy przyznali mu tytuł Sportowej Gwiazdy Bydgoszczy 2014 roku.
Sezon 2016 stanowi nowe rozdanie w karierze Szymona. Tucholanin po raz pierwszy zmienił klub w polskiej lidze, zasilając szeregi aktualnego Drużynowego Wicemistrza Polski, Betardu Sparty Wrocław. Kibice z Europy będą mogli go oglądać w barwach brytyjskiego The Paul Chapman and Sons Leicester Lions oraz szwedzkiej Piraterny Motala.


Szymon Woźniak Racing. Foto Sandra Rejzner

Szymon Woźniak Racing. Foto Sandra Rejzner
Szymon Woźniak Racing
Szymon Woźniak Racing. Foto Sandra Rejzner
Szymon Woźniak Racing. Foto Sandra Rejzner
24.04.2016

Święto ulicy Gimnazjalnej w Bydgoszczy Ulica Gimnazjalna w Bydgoszczy 23 kwietnia świętowała przez cały dzień. Moderator Inwestycje i Współdzielnia Gimnazjalna zaprosili mieszkańców na Wielką Ucztę przygotowaną przez najzdolniejszych kucharzy. Znakomitą kawą częstował Landschaft, a wykwintnym trunkiem, Winosfera. Zadbano o atrakcje nie tylko dla ciała. Artyści przygotowali wystawę swoich pracy, przedstawienie teatralne i koncert. Lokalni animatorzy zadbali o formę fizyczną, a kuglarze o dobrą zabawę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wspólnego święta.

Czytaj dalej
15.04.2016

Moderator Inwestycje jednym ze sponsorów turnieju sportowego Sprawnego Misia w Bydgoszczy Finał finałów Sprawnego Misia 2016 organizowanego przez Gazetę Pomorską to walka szkolnych drużyn z Bydgoszczy i Torunia. Po emocjonującej rywalizacji puchar trafił do reprezentacji bydgoskiej SP 64. Walka o drugie miejsce toczyła się do ostatniej konkurencji, i zwyciężyła ją SP 48 z Bydgoszczy. Trzecie miejsce należy do SP 28 z Torunia. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać dziecięcą pasję sportową. Gratulujemy Zwycięzcom

Czytaj dalej