Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

Zapraszamy na stoisko Moderatora, hala Artego Arena, stoisko 52

Nowoczesne domy, stylowe kamienice, funkcjonalne mieszkania, komfortowe apartamenty. Zawsze dobre lokalizacje.
Zapraszamy 15 i 16 października na 16. targi mieszkaniowe w Bydgoszczy, hala Artego Arena, stoisko 52.

Podczas targów oczekiwana premiera kamienicy Cieszkowskiego 4. Najnowsza inwestycja zlokalizowana jest przy – jak twierdzą jej mieszkańcy – najpiękniejszej ulicy Bydgoszczy. Zrewitalizowaną staraniem dewelopera kamienicę przy ulicy Cieszkowskiego, zaprojektował Józef Święcicki. Inwestor podczas remontu, zadbał o detale czyniące ten wyjątkowy dom, świadkiem minionej belle époque. Budynek ma 3 kondygnacje, mieszkalne poddasze i przeznaczoną na lokale użytkowe suterenę, a dla wygody mieszkańców wyposażony został w windę. Mieszkanie w pięknej kamienicy, to obecnie coraz częstszy trend wśród osób decydujących się na zakup nowego lokum. Ulica Cieszkowskiego wkrótce poddana zostanie całkowitej rewitalizacji. Plan zakłada odtworzenie jej historycznego charakteru i nawiązanie do stylistyki z początku XX wieku.

Podczas targów, deweloper przedstawi także zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach, zlokalizowane w podbydgoskim Osielsku, osiedle nowych domów jednorodzinnych m park. Zróżnicowany metraż, od 67 do 125 metrów, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy dom ma zlokalizowany w bryle budynku garaż, zadaszony taras i własne ogrzewanie. W ofercie targowej znajdą się także komfortowe apartamenty przy ulicy Gołębiej 33 na bydgoskim Górzyskowie. Doskonała lokalizacja, atrakcyjna architektura i wysoka, jakość wykonania mieszkań spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Malownicze antresole pozwolą na niekonwencjonalne rozwiązania i wystrój wnętrz, a przestrzeń wokół budynku, całkowicie ogrodzona i zagospodarowana, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.


16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy
15.09.2016

Relacja bydgoszczanki, Marty Majerskiej Spitsbergen, to największa wyspa Norwegii, położona w archipelagu Svalbard, na Morzu Arktycznym. Od wielu lat polscy naukowcy i badacze uczestniczą w wyprawach na daleką Północ, aby prowadzić badania glacjologiczne, hydrologiczne, geomorfologiczne i klimatologiczne. Stacja Polarna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w północnej części nadmorskiej równiny Kaffiøyra jest najdalej na północ wysuniętą polską jednostką badawczą. Jedną z uczestniczek tegorocznej, sierpniowej wyprawy była też Marta Majerska, bydgoszczanka.

Czytaj dalej
01.09.2016

Remontujesz, budujesz, urządzasz? A może dopiero planujesz wnętrze swojego mieszkania? W każdym przypadku przydadzą się porady fachowców. Moderator Radzi to cykl bezpłatnych porad realizowanych w Bydgoszcz. Od 6 września, w godzinach od. 16.00 do 17.00 zapraszamy do siedziby naszego Partnera przy ulicy Śniadeckich 2 w Bydgoszczy na spotkanie z naszymi ekspertami. W każdy wtorek września nasi specjaliści będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie planowanych inwestycji budowlanych, aranżacji wnętrz oraz projektowania.

Czytaj dalej