16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy - Aktualności - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
27.09.2016

16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

Zapraszamy na stoisko Moderatora, hala Artego Arena, stoisko 52

Nowoczesne domy, stylowe kamienice, funkcjonalne mieszkania, komfortowe apartamenty. Zawsze dobre lokalizacje.
Zapraszamy 15 i 16 października na 16. targi mieszkaniowe w Bydgoszczy, hala Artego Arena, stoisko 52.

Podczas targów oczekiwana premiera kamienicy Cieszkowskiego 4. Najnowsza inwestycja zlokalizowana jest przy – jak twierdzą jej mieszkańcy – najpiękniejszej ulicy Bydgoszczy. Zrewitalizowaną staraniem dewelopera kamienicę przy ulicy Cieszkowskiego, zaprojektował Józef Święcicki. Inwestor podczas remontu, zadbał o detale czyniące ten wyjątkowy dom, świadkiem minionej belle époque. Budynek ma 3 kondygnacje, mieszkalne poddasze i przeznaczoną na lokale użytkowe suterenę, a dla wygody mieszkańców wyposażony został w windę. Mieszkanie w pięknej kamienicy, to obecnie coraz częstszy trend wśród osób decydujących się na zakup nowego lokum. Ulica Cieszkowskiego wkrótce poddana zostanie całkowitej rewitalizacji. Plan zakłada odtworzenie jej historycznego charakteru i nawiązanie do stylistyki z początku XX wieku.

Podczas targów, deweloper przedstawi także zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach, zlokalizowane w podbydgoskim Osielsku, osiedle nowych domów jednorodzinnych m park. Zróżnicowany metraż, od 67 do 125 metrów, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy dom ma zlokalizowany w bryle budynku garaż, zadaszony taras i własne ogrzewanie. W ofercie targowej znajdą się także komfortowe apartamenty przy ulicy Gołębiej 33na bydgoskim Górzyskowie. Doskonała lokalizacja, atrakcyjna architektura i wysoka, jakość wykonania mieszkań spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Malownicze antresole pozwolą na niekonwencjonalne rozwiązania i wystrój wnętrz, a przestrzeń wokół budynku, całkowicie ogrodzona i zagospodarowana, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.


16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy16. Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy