Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Projekt domu i mieszkania. Bezpłatne porady

Projekt domu i mieszkania. Bezpłatne porady

Remontujesz, budujesz, urządzasz?

A może dopiero planujesz wnętrze swojego mieszkania? W każdym przypadku przydadzą się porady fachowców. Moderator Radzi to cykl bezpłatnych porad realizowanych w Bydgoszcz. Od 6 września, w godzinach od. 16.00 do 17.00 zapraszamy do siedziby naszego Partnera przy ulicy Śniadeckich 2 w Bydgoszczy na spotkanie z naszymi ekspertami.

W każdy wtorek września nasi specjaliści będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie planowanych inwestycji budowlanych, aranżacji wnętrz oraz projektowania.

Danuta Wiśniewska- specjalistka od aranżacji przestrzeni, urządzania wnętrz i remontów.
Piotr Bartkowiak – architekt, właściciel grupy projektowej Architektonika, specjalizującej się w realizacji budynków mieszkalnych i przemysłowych na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  • Bezpłatne porady prawne w Bydgoszczy
  • Zniżki dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny
29.08.2016

KULTURA ARCHITEKTURY. ŻYCIE TOCZY SIĘ MIĘDZY BUDYNKAMI Wywiad Moderatora Inwestycje z Janem Sikorą i Andrzejem Markiem ( grupa Marek+Sikora Architektura) Jan Sikora – architekt, założyciel pracowni Sikora Wnętrza, dyplomowany architekt wnętrz, wieloletni wykładowca Politechniki Koszalińskiej. Autor wielu zrealizowanych projektów z zakresu architektury wnętrz. Andrzej Marek – architekt, pomysłodawca i główny autor bloga architektonicznego MANIFEST. Współtwórca grupy Marek+Sikora Architektura.

Czytaj dalej
22.08.2016

Mieszkanie miesiąca w kamienicy Zamoyskiego 4 Zamoyskiego 4 to piękna, odrestaurowana kamienica z 1906 roku. Obiekt poddano kompleksowej renowacji. W całym budynku całkowicie wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i grzewcze. Kamienica posiada również własną sieć teleinformatyczną oraz windę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Kamienica Zamoyskiego 4 zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest bliskość szkół, parku, filharmonii, teatru, sklepów i przychodni.

Czytaj dalej