Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Rozwiązanie konkursu "Apartament z widokiem"

Rozwiązanie konkursu "Apartament z widokiem"

Fotograficzne spotkanie w "Niebieskich Apartamentach" Moderatora, w Nordic Haven było nie lada gratką dla miłośników fotografii. W spotkaniu na najwyższych piętrach wysokościowca wzięło udział ponad 80 osób. Dla wielu z uczestników fotografia, to nie tylko pasja, ale i profesja.

Część teoretyczna spotkania rozpoczęła się wykładem Bydgoskiej Akademii Fotografii - BAF, w trakcie którego poruszone zostały ogólne zagadnienia związane z fotografią krajobrazową. Następnie grupa została oprowadzona po apartamentach należących do bydgoskiego dewelopera - Moderatora Inwestycje na piętrach 10, 12, 13. Uczestnicy mogli również fotografować z poziomu wyjątkowego apartamentu na ostatnim piętrze Nordic Haven.

Dla uczestników wydarzenia przewidzieliśmy również konkurs na najlepsze zdjęcie pod hasłem: „Apartament z widokiem”. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane 27 lipca 2017 roku, podczas wystawy w Porcie Lotniczym Bydgoszcz.

Poniżej autorzy wybranych zdjęć:

Agata Górska,
Jacek Nowak,
Anna Tomczak,
Maciej Bakalarczyk,
Bartosz Stranc,
Paulina Cieszyńska,
Paweł Krajewski,
Ewa Jankowska,
Karolina Załęgowska,
Aleksandra Jędrzejewska
Mikołaj Sabolewski

Poza konkursem, zaprezentowane zostaną również fotografie Krystiana Dobosza z portalu Bydgoszcz w budowie. Bardzo dziękujemy za zgłoszenia. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Oczywiście wystawa będzie dostępna dla wszystkich. Już dziś serdecznie zapraszamy. A oto kilka z wybranych zdjęć.


03.07.2017

Stan Użytku- Tymczasowa Galeria Sztuki/Nie/Użytku już od 8 lipca 2017 roku przy Śniadeckich 4.

Czytaj dalej