Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
W kamienicy na ulicy

W kamienicy na ulicy

Już wkrótce, w Bydgoszczy powstanie kolejny mural i deweloper Moderator Inwestycje - co cieszy nas bardzo - będzie miał w tym wydarzeniu swój udział.

Zanim jednak mural powstanie, mieszkańcy miasta będą mogli uczestniczyć w konsultacjach społecznych związanych z wyborem projektu. Moderator Inwestycje zaprasza 14 lipca o godzinie 18.00 na uroczystą prezentację projektów nowego, bydgoskiego malarstwa ściennego. Mural, po konsultacjach, wykonany zostanie przez artystę Juliana Nowickiego na elewacji przy ulicy Cieszkowskiego. (vis a vis „naszej” kamienicy przy ulicy Cieszkowskiego 4).

Wydarzenie jest częścią festiwalu „Ugryź sztukę czyli Bite-Art Festival”, który odbędzie w Bydgoszczy
w dniach 30 czerwca – 15 lipca. Moderator Inwestycje jest partnerem Festiwalu i jednocześnie organizatorem wydarzenia „Na ulicy, w kamienicy”, podczas którego zaprezentowanego zostaną zarówno projekty nowego muralu jak i prace innych artystów związanych z przestrzenią street art.

Zapraszamy 14 lipca o godzinie 18.00 na ulicę Cieszkowskiego 4 do zaprojektowanej przez Józefa Święcickiego kamienicy na konsultacje społeczne podczas których będzie można głosować na jeden z dwóch przedstawionych przez artystę projektów. Konsultacjom towarzyszyć będzie wystawa artystów biorących udział w Festiwalu. Swoje prace na Cieszkowskiego 4, pokaże m.in. autor projektu muralu, Julian Nowicki oraz bracia Skolimowscy.

Wystawa „ W kamienicy, na ulicy” czynna będzie także 15 i 16 lipca, w godzinach od 10.00 do 18.00.


18.05.2017

Luksusowe mieszkania w ofercie Moderatora Niebieskie Apartamenty zlokalizowane w Nordic Haven to najnowsza propozycja Moderatora Inwestycje. Bydgoski deweloper specjalnie dla swoich klientów przygotował wyselekcjonowaną ofertę, która zaspokoi wszelkie oczekiwania związane z komfortem dnia codziennego i planami biznesowymi.

Czytaj dalej