Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Colian Developer sprzedaje działkę na Bocianowie. Kto zbuduje kolejne osiedle w Bydgoszczy?

Colian Developer sprzedaje działkę na Bocianowie. Kto zbuduje kolejne osiedle w Bydgoszczy?

Grupa Moderator od lat rewitalizuje śródmieście. Aktualnie na terenie pomiędzy ulicami Rycerską, Pomorską i Świecką, powstaje nasza najnowsza inwestycja,  osiedle Industria, które radykalnie odmieni tę część miasta.

Kibicujemy też wszystkim sąsiednim inwestycjom. Colian Developer planuje budowę na terenie pomiędzy ulicami Tadeusza Kościuszki i Pomorską. 

Działka ma już decyzję administracyjną ustalającą warunki zabudowy na zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z wbudowanymi garażami. Nasze osiedle Industria będzie więc miała nowych sąsiadów. Jeszcze nie wiemy jak będzie wyglądała nowa inwestycja Colian Developer, ale dzięki kolejnym nowym osiedlom, zmiana na bydgoskim Bocianowie dokona się szybciej i na większą skalę. Z korzyścią dla miasta i mieszkańców. Każde nowe osiedle, to oczekiwana zmiana w tej części Bydgoszczy, mamy nadzieję, że Colian Developer wkrótce pokaże swój nowy projekt.
 

08.01.2021

Za wspieranie bydgoskiego sportu, Grupa Moderator została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy specjalnym wyróżnieniem. W ubiegłym roku obchodziliśmy „100-lecie Powrotu Bydgoszczy do Polski”. Z tej okazji, w celu uhonorowania wybitnych obywateli oraz instytucji i organizacji, ustanowione zostało wyróżnienie, które otrzymaliśmy.

Czytaj dalej