Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Domowa Odnowa w kinie Pomorzanin. Wyjątkowe oferty. Black Week.

Domowa Odnowa w kinie Pomorzanin. Wyjątkowe oferty. Black Week.

Dla budujących, remontujących, urządzających i kupujących. Dla poszukujących pomysłów i dla tych, którzy już mają pomysł, ale chcieliby o nim porozmawiać z fachowcami. Dla indywidualistów i zwolenników klasyki. Dla ciekawych świata designu i zwolenników praktycznych rozwiązań.
DOMowa OdNOWA już 24 listopada, od 11.00 do 14.00 w wyjątkowej przestrzeni Kina Pomorzanin, bezpłatne, otwarte, porady, warsztaty, konsultacje i wyjątkowa oferta na domy i mieszkania od Moderator Inwestycje.

//

Moderator Inwestycje przygotował specjalną ofertę.
Nawet do 20 000 zł rabatu. Uwaga! Oferta limitowana.
 

W unikatowej, kultowej przestrzeni spotkają się fachowcy od urządzania, projektowania, odnawiania, ogrzewania i finansowania. Poprosiliśmy naszych Partnerów, żeby zechcieli podzielić się z mieszkańcami Bydgoszczy, tym na czym znają się najlepiej. DOMowa OdNOWA to m.in.
renowacja mebli bez tajemnic, mieszkanie na kredyt, czyli jak pożyczać rozsądnie, TOP 10: wybory projektantów i klientów, dobre praktyki oraz inspiracje. Najczęściej popełniane błędy i wpadki remontowe, jak ogrzać i oświetlić dom ekologicznie i oszczędnie. Fotowoltaika, pompy ciepła rekuperacja w Twoim domu.

Postaw na indywidualność- zaufaj sobie, ale korzystaj z dobrych rad.  Zrób to 24 listopada! Bezpłatnych porad i konsultacji udzielać będą:
Grabowska Architektura Wnętrz, Kancelaria Finansowa Doman
Finanse, Koha Salon Wnętrz i Pracownia Projektowa, RED instal technika grzewcza, REprojektowania Pracownia Stolarska, Stelter MebleBlaty

Szczegółowy program: prezentacje, warsztaty i konsultacje
11.00 Krok po kroku- od zakupu do wykończenia: gotówka czy kredyt, kiedy zgłosić się do profesjonalisty, planowanie przestrzeni, układ funkcjonalny, koncepcja materiałowa i kolorystyczna, wybór optymalnych materiałów

12.00 Renowacja mebli bez tajemnic - warsztaty i porady

13.00 Trend na indywidualność, wnętrze dobrze dopasowane, potrzeby i możliwości, kolory i style, TOP 10, najczęściej popełniane błędy, brak koncepcji i nieodpowiednie materiały.