Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Inspiracje ogrodowe

Inspiracje ogrodowe

Własny ogród. Duży lub mały. Piękny nie tylko latem. W Osielsku pod Bydgoszczą, przy ulicy Kolonijnej na nowych właścicieli, czekają już domy w m | parku - i każdy ma przygotowaną do nasadzeń działkę. Domowy ogród możecie zaprojektować sami lub korzystając z pomocy specjalisty. Inspirujące porady i sposoby już na naszym profilu Facebook. Michalina Trempała - projektant ogrodów w firmie Natur Zielone Pogotowie opowiada o tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach, przestrzeni prywatnej i niekonwencjonalnych rozwiązaniach.

Piękną zielenią możemy cieszyć się przez cały rok, ale w ogrodnictwie też panują mody i trendy. Od kilku sezonów modne są inspirowane naturą, ekologiczne i przyjazne rozwiązania. Naturalnie podzielona przestrzeń zastępuje płoty, krawężniki i wytyczone z linijką grządki. Rośliny powinny zachęcać do kontaktu. Prywatne ogrody w m parku mają różną wielkość, ale nawet te najmniejsze, właściwie zaaranżowane, będą cieszyły domowników i gości.

Mały ogród wymaga szczególnej staranności, bo łączy różne funkcje. Ważne jest uwzględnienie wszystkich potrzeb. Dobrym sposobem może być wyodrębnienie części wspólnej i tematycznych zakątków. 

Ogrodowe-inspiracje-Natur-Zielone-Pogotowie
04.07.2017

Konkurs na najlepsze zdjęcie pod hasłem: „Apartament z widokiem” rozstrzygnięty. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane 27 lipca 2017 roku, podczas wystawy w Porcie Lotniczym Bydgoszcz.

Czytaj dalej
03.07.2017

Stan Użytku- Tymczasowa Galeria Sztuki/Nie/Użytku już od 8 lipca 2017 roku przy Śniadeckich 4.

Czytaj dalej