Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Inteligentne mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy. Rynek wtórny czy pierwotny?

Inteligentne mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy. Rynek wtórny czy pierwotny?

Mieszkańcy Bydgoszczy zdecydowanie preferują zakup nowego mieszkania od dewelopera. Dlaczego? Bo nowe, funkcjonalne, pozwalają na dowolną aranżację i coraz częściej wyposażone są w udogodnienia, które ułatwiają życie codzienne. Świeżo zaparzona kawa o poranku, ciepły obiad w piekarniku i brak zmartwień o niewyłączone żelazko.
Jeżeli szukacie mieszkania w Bydgoszczy, to analizując ofertę, warto poza lokalizacją i ceną sprawdzić jakie ponadstandardowe dodatki proponuje deweloper. Grupa Moderator wprowadza na bydgoski rynek pierwotny spektakularną ofertę całego osiedla wyposażonego w system smart home.

Industria. Nowe osiedle od Grupy Moderator położone pomiędzy ulicami Rycerską, Pomorską i Świecką zapewni swoim mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Inteligentne termostaty, zarządzanie oświetleniem i większością sprzętów w domu, docenią przyszli właściciele, szczególnie ceniący ekologię i oszczędność. Osiedle Industria to blisko 1500 mieszkań, budowanych etapowo na terenie blisko 5 hektarów.