Dobra energia z natury. Wiecha na osiedlu Industria
12.11.2020

Dobra energia z natury. Wiecha na osiedlu Industria w Bydgoszczy

Od zawsze budując nowe domy robiono wszystko, aby były trwałe i solidne, a mieszkańcom żyło się w nich bezpiecznie. Jednym z rytuałów, które mają w tym pomóc jest „wiankowe” nazywane też w naszym regionie „wiechą”

Grupa Moderator świętuje wiechę na osiedlu Industria. Co prawda jesteśmy przekonani, że mieszkańcom będzie żyło się w tym miejscu dobrze i wygodnie, m.in. ze względu na inteligentny system zarządzania, ale opieka dobrych duchów nie zaszkodzi.

Industria to 1500 mieszkań nowoczesnych mieszkań na terenie blisko 5 hektarów. Znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta oraz wysokiej jakości materiały budowalne i nowoczesne technologie to nie jedyne atuty nowej inwestycji Grupy Moderator.

Industria umiejętnie łączy przeszłość z nowoczesną formą i wzornictwem. Wiecha zapewnić ma mieszkańcom opiekę i energię pochodzącą od duchów zamieszkujących drzewa.

To dlatego wieńce przygotowuje się z liści i gałęzi. Dla urody dodaje się kwiaty i ozdoby. Tradycja sięgająca XIV wieku, do tej pory jest pielęgnowana przez budowniczych.
Co prawda, ze względu na sytuację epidemiczną, nie mogliśmy świętować w szerszym gronie, ale tradycji stało się zadość. Dobrej energii nigdy dość, prawda?

 

 

  03.11.2020

  Inteligentne mieszkanie - moda czy dobry wybór?

  Więcej

  27.10.2020

  Grupa Moderator – działamy w mieście. Biznesowo i odpowiedzialnie, sportowo i kulturalnie.

  Więcej