Jednym z pomysłów, jaki dzisiaj proponujemy, jest skorzystanie z gotowych aranżacji nowego uczestnika Programu Partnerskiego Grupy Moderator, salonu Enano.
11.05.2022

Jak urządzić łazienkę?

Kolory ziemi czy błękit laguny, a może odważny zielony? Marmury czy drewno? Styl skandynawski, japoński, boho? A może jeszcze inny pomysł?

Jak urządzić łazienkę, żeby była funkcjonalna i dostosowana do naszego gustu?

Jednym z pomysłów, jaki dzisiaj proponujemy, jest skorzystanie  z gotowych aranżacji nowego uczestnika Programu Partnerskiego Grupy Moderator,  Salonu łazienek Enano.

Salon Enano, to jak twierdzą właściciele, "Nie tylko salon z wyposażeniem łazienki, ale również miejsce spotkań naszych Klientów z projektantami i wykonawcami. Doradcy z wieloletnim doświadczeniem w branży towarzyszą naszym Klientom od etapu poszukiwania wizji wymarzonej łazienki do momentu ukończenia realizacji projektu. Co ważne, w Enano znaleźć można nie tylko produkty zgodne z najnowszymi trendami, ale także pozostające w zasięgu finansowym każdego naszego Klienta."- zapewniają.

W aktualnym trendzie, czy uniwersalna, zawsze modna? Jaka powinna być łazienka marzeń? To pytanie, na które odpowiedź muszą znaleźć użytkownicy, ale zanim zdecydujemy, jak urządzić łazienkę, na pewno warto sprawdzić rozwiązania i skorzystać z pomocy fachowców. Może gotowa aranżacja będzie odpowiednią inspiracją? Klienci Grupy Moderator mogą liczyć na dodatkowy rabat!

  09.05.2022

  Jaki materac wybrać, żeby się dobrze wyspać

  Więcej

  29.04.2022

  Wiosenna promocja na nowe mieszkania w Grupie Moderator

  Więcej