Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
 Jakich domów poszukują klienci rynku pierwotnego

Jakich domów poszukują klienci rynku pierwotnego

            Własny dom, jaki ma być? Funkcjonalny, energooszczędny i ekonomiczny w utrzymaniu. Ważna jest lokalizacja, bo nie lubimy tracić czasu na dojazdy do pracy i cenimy bliskość szkół, przedszkoli czy sklepów. Musi być wygodnie, to jasne. Ale ponieważ coraz częściej wybieramy aktywny styl życia, bliskość terenów zielonych, łatwy dostęp do rekreacji jest czynnikiem coraz częściej wpływającym na decyzje zakupowe. 

Mały i biały?

Białe lub jasne elewacje są często wskazywane przez Klientów jako pożądane, dobrze kojarzone, minimalistyczne. Jednak nie brakuje również zwolenników kolorów ziemi: brązy, beże, zielenie, w różnym nasyceniu, mają swoich wielbicieli. Kłopot pojawia się wtedy, gdy obok naszego domu wyrastają inne, zupełnie odmienne w stylistyce i kolorach niepasujących do otoczenia. Takiej sytuacji można uniknąć, gdy decydujemy się na dom jednorodzinny na zorganizowanym osiedlu.

Jednorodzinny dom na osiedlu

Zaletą zamieszkiwania na osiedlu jest nie tylko spójna przestrzeń i ład architektoniczny, ale także osiedlowa infrastruktura. Ogrodzony teren, wybrukowane i oświetlone uliczki, utwardzony dojazd i pewność, jak wybrane przez nas miejsce, będzie wyglądało w przyszłości.

Podmiejskie ogrody

Możliwość odpoczywania we własnym ogródku, zaaranżowania zielonej przestrzeni np. dla dzieci, uprawiania roślin i ziół, to coraz chętniej wybierane aktywnego odpoczynku. Domy w m parku w Osielsku mają zróżnicowaną wielkość działek, tak aby przyszli właściciele mogli wybrać odpowiednią dla siebie przestrzeń. Np. w segmencie L, Grupa Moderatorproponuje np. 4 pokojowy dom z 2 łazienkami o łącznej, użytkowej powierzchni 86,11 m2 na działce o wielkości od 254 m2 do 450 m2. 

Ideą kolejnego etapu osiedla m park jest budowanie domów dopasowanych do indywidulanych potrzeb przyszłych właścicieli. Dlatego można konfigurować elementy dodatkowe, np. miejsce na kominek.

Zapraszamy serdecznie do Biura.