Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Święto ulicy Pomorskiej I Londynka II edycja

Święto ulicy Pomorskiej I Londynka II edycja

Bocianowo i Londynek zasługują na swoje święto. Przekonaliśmy się o tym w ubiegłym roku, gdy wraz z Partnerami zainicjowaliśmy I Święto Ulicy Pomorskiej i Londynka. Było wspaniale. Dlatego ośmieleni pozytywnymi recenzjami, w tym roku znowu to zrobiliśmy. Wszystko było znakomicie przygotowane, dopisali Partnerzy i wykonawcy.

 

Był rycerz i warsztaty, była Fundacja Aktywnego Rozwoju i Pozytywka. Było wszystko. I niestety był też deszcz!  Lało, mżyło i siąpiło. Dlatego nie nie mogliśmy zrealizować wszystkich  obietnic. Postanowiliśmy to naprawić!

 

24 września, w sobotę od godziny 11.00 do 17.00 ponownie spotkamy się na ulicy Pomorskiej z mieszkańcami Bydgoszczy.  Będzie spacer historyczny po Londynku, animacje i atrakcje dla dzieci, trening piłkarski z BKS Chemik. Będzie bydgoska kapela Cynamony, która przez 2 godziny dotrzyma nam towarzystwa. 

 

Będzie wszystko, czego nie mogliśmy zrealizować ze względu na warunki atmosferyczne. I będzie słońce. Musi być!

 

Święto ulicy Pomorskiej- kulturalnie i bardzo lokalnie.

 

Od godziny 11.00 do 17.00, w sobotę 24  września 2022 roku przy ulicy Pomorskiej 81-83 będzie można zobaczyć, jak w praktyce wygląda rewitalizacja bydgoskiego Londynka, jak ze strefy marzeń wchodzi w strefę konkretnych planów i działania.

 

Londynek nieoczywisty, jakiego nie znacie, odkryje swoje tajemnice za sprawą spacerów historycznych, w których odnajdziemy świadectwo czasów minionych oraz inspirację do tych dzisiejszych. Wspólnie z Partnerami zaprosimy doMagicznego Świata Baśni i Bajek, posłuchamy ulicznej kapeli Cynamony, pogramy w piłkę z Chemikiem.

 

  Zapraszamy serdecznie na dzień otwarty osiedla Industria i porady wnętrzarskie.

 

Nasz Partner z Molo Concept, będzie do dyspozycji gości, a zobaczyć w tym dniu można przykłady aranżacji wykonane w mieszkaniach na osiedlu Industria. Tych dużych i mniejszych. Do dyspozycji naszych gości będą doradcy klienta Grupy Moderator i całe osiedle Industria. Jesteście ciekawi, jak wygląda od środka? Zapraszamy 24 września.