Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Konkursy Moderator Inwestycje

Konkursy Moderator Inwestycje

Wygrywaj vouchery do restauracji Western
 

Myślisz, że znasz Bydgoszcz jak własną kieszeń? Kojarzysz nawet najdrobniejsze detale bydgoskich ulic i domów?
Sprawdź swoją wiedzę i wygrywaj w amerykańskim stylu i…smaku. Co tydzień, przez całe lato do wygrania vouchery do restauracji WESTERN
o wartości 50 złotych.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić post konkursowy na naszym profilu na Facebooku (przejdź do naszego profilu), udostępnić post konkursowy na swoim profilu (jako post publiczny) oraz odpowiedzieć poprawnie na pytanie. Każda osoba może udzielić tylko jednej odpowiedzi w pojedynczym konkursie. 

Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać  do Organizatora konkursu na adres: sm@moderator-inwestycje.pl oraz wskazać swoje dane osobowe: imię, nazwisko oraz aktualny adres e-mail.

Losowanie nagrody odbywa się w poniedziałek, bezpośrednio po zamknięciu każdej zabawy konkursowej, w siedzibie firmy Moderator Inwestycje przy ul. Focha 12 w Bydgoszczy. Zdobywca nagrody głównej zostanie poinformowany o wygranej pocztą elektroniczną, w ciągu jednego dnia od losowania, na adres email wskazany przez Uczestnika w wiadomości wysłanej za pośrednictwem Facebooka.

WESTERN to jedyne w swoim rodzaju miejsce oddające istotę Dzikiego Zachodu. To trzygwiazdkowy Hotel i Restauracja w niepowtarzalnym klimacie.
Atrakcyjna lokalizacja Westernu, w niewielkiej odległości od centrum miasta, pozwoli na wypoczynek zarówno aktywnym, jak szukającym spokoju gościom.
To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

Pytanie nr 1:

Ile bydgoskich kamienic do tej pory odnowiła spółka MODERATOR?

Bydgoskie kamienice. Ile ich jest? Czy ktoś policzył? Pewnie trzeba byłoby w tym celu wybrać się z kalkulatorem lub przynajmniej notesem i ołówkiem na kilkudniowy spacer. W Bydgoszczy projektowali najlepsi: Paul Bohm, Rudolf Kern, Erich Lindenburger, Otto Rosenthal i Józef Święcicki, więc warto na spacer poświęcić więcej czasu. Odpocząć można na Wyspie Młyńskiej, nabrać sił i wybrać się nad Kanał Bydgoski. To tutaj przy Kanałowej 4 podziwiać można jedną z odnowionych przez spółkę MODERATOR kamienic. Jedną z blisko 50 –ciu, które całkowicie lub częściowo odzyskały dawną świetność dzięki inwestorowi.

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Konkursy Moderator Inwestycje

Pytanie nr 2:

Jaki jest adres kamienicy, której fragment przedstawiamy na zdjęciu?

Najbardziej znane inwestycje spółki MODERATOR zlokalizowane są w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Zamoyskiego, Cieszkowskiego, Długiej, Pomorskiej, Wileńskiej, Mazowieckiej i Gimnazjalnej. MODERATOR bydgoskie kamienice pieczołowicie remontuje od kilkunastu lat. Oto fragment zdjęcia jednej z wyremontowanych kamienic. Czy znacie to miejsce?

Konkursy Moderator Inwestycje

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Pytanie nr 3:

Podaj lokalizację oraz nazwę najnowszej inwestycji spółki MODERATOR INWESTYCJE.

MODERATOR INWESTYCJE to także nowoczesne inwestycje. Aktualnie realizowanych jest kilka inwestycji w Bydgoszczy i jedna duża podmiejska-ekskluzywne osiedle 56 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, parterowej i piętrowej.

Konkursy Moderator Inwestycje

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Pytanie nr 4

Kiedy Współdzielnia Gimnazjalna i Firma Moderator Inwestycje obchodziła wspólnie Święto ulicy Gimnazjalnej?

Ulica Gimnazjalna w Bydgoszczy, 23 kwietnia świętowała przez cały dzień. Moderator Inwestycje i Współdzielnia Gimnazjalna zaprosili mieszkańców na Wielką Ucztę przygotowaną przez najzdolniejszych kucharzy. Znakomitą kawą częstował Landschaft, a wykwintnym trunkiem, Winosfera. Ulica Gimnazjalna w Bydgoszczy została prawie w całości zrewitalizowana przez firmę Moderator Inwestycje. Dzięki wspólnym działaniom mieszkańców i inwestora udało się, w czasie zaledwie kilku lat, zmienić nie do poznania ten uroczy zakątek miasta.

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Konkursy Moderator Inwestycje

Pytanie nr 5

Ile wynosi zniżka oferowana przez firmę Moderator Inwestycje w ramach programu Karta Dużej Rodziny?

m | park to ekskluzywne osiedle 56 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, parterowej i piętrowej o pow. użytkowej od 68 do 125m2. Powstaje blisko miasta w Osielsku, do centrum Bydgoszczy można dojechać w 15 minut. Zlokalizowane na tej samej ulicy: Galeria Osielsko, urząd gminy, poczta i punkty usługowe pozwalają na komfort dnia codziennego. Lokalizacja łączy uroki mieszkania poza miastem z wygodą, dlatego dedykowana jest przede wszystkim rodzinom. Te większe, korzystające z programu Karta Dużej Rodziny, mogą liczyć na specjalne zniżki. Moderator Inwestycje oferuje wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny, 12 tysięcy zniżki, niezależnie od ceny i wielkości domy.

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Konkursy Moderator Inwestycje

Pytanie nr 6

Jaki słynny bydgoski lekarz i społecznik mieszkał w kamienicy przy ulicy Augusta Cieszkowskiego?

Ulica Augusta Cieszkowskiego w Bydgoszczy nosi imię tego wybitnego Polaka od 1920 roku i łącząc ulicę Gdańską i Pomorską, tworzy współcześnie unikatową, śródmiejską przestrzeń, która zachwyca zarówno bydgoszczan jak i turystów. Mieszkali tutaj przedsiębiorcy, kupcy, urzędnicy, oficerowie i przedstawiciele wolnych zawodów. W 1906 przy ul. Cieszkowskiego 20, zamieszkał dr Jan Biziel. Od 1990 roku trwa rewitalizacja ulicy, a jej mieszkańcy założyli Stowarzyszenie, którego celem jest inicjowanie, organizowanie i wspieranie wszelkich działań dla ochrony i wzrostu walorów urbanistyczno-architektonicznych; kulturowych; artystycznych i historycznych ul. Augusta Cieszkowskiego w Bydgoszczy”.

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Konkursy Moderator Inwestycje

Pytanie nr 7

Jakiej inwestycji Moderatora dotyczy poniższa reklama? Podaj nazwę ulicy.

Od 1990 roku trwa rewitalizacja ulicy, a jej mieszkańcy założyli w 2007 Stowarzyszenie, którego celem jest inicjowanie, organizowanie i wspieranie wszelkich działań dla ochrony i wzrostu walorów urbanistyczno-architektonicznych; kulturowych; artystycznych i historycznych ul. Augusta Cieszkowskiego w Bydgoszczy. Od 2008 r. Stowarzyszenie Mieszkańców Ulicy Cieszkowskiego organizuje festyny: „U-Rodziny Augusta Cieszkowskiego”.

Odpowiedzi na pytanie udzielaj na PROFILU MODERATOR INWESTYCJE

Konkursy Moderator Inwestycje
27.06.2016

Specjalny rabat na zakup domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Moderator Inwestycje został uczestnikiem programu „Karta Dużej Rodziny”. Jesteśmy jedyną firmą developerską w regionie kujawsko-pomorskim, która przystąpiła do programu, oferując zniżkę na zakup nowego domu. Zainteresowani programem będą mogli otrzymać specjalny rabat na zakup domu zlokalizowanego w naszej nowej inwestycji deweloperskiej – m park.

Czytaj dalej
20.06.2016

Jaki będzie wynik meczu Polska – Ukraina na UEFA Euro 2016? Wśród pracowników Moderator Inwestycje nie brakuje zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przed nami kolejny trudny mecz UEFA Euro 2016. Czy Polacy wyjdą z grupy? Czy Polska wygra piłkarskie Mistrzostwa Europy? Te pytania pozostają jeszcze bez odpowiedzi. Jak zwykle w przypadku wielkich sportowych wydarzeń w Bydgoszczy, relacja na żywo będzie możliwa dzięki lokalnym pubom, pełnym kibiców piłki nożnej. Poznajcie najczęściej typowane wyniki meczu Polska – Ukraina według zarządu Moderator Inwestycje.

Czytaj dalej