Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Park Leszczyńskiego - mieszkania w budowie

Park Leszczyńskiego - mieszkania w budowie

Nowe mieszkania na ulicy Leszczyńskiego 18 powstają zgodnie z planem. Długie i słoneczne lato sprzyjało pracom budowlanym. Ci, którzy zdecydowali się już na zakup mieszkań w tym kameralnym budynku, wyposażonym w podziemną halę garażową, windę, wykończeniem i urządzeniem wymarzonego wnętrza, będą mogli zająć się już po nowym roku.

Szwederowo to dzielnica, która jest coraz chętniej wybierana przez bydgoszczan. Decydują zalety lokalizacji: bliskość centrum, komunikacja miejska, szkoły, przedszkola i punkty handlowe oraz usługowe. Zabudowa o małej intensywności, domy nieprzekraczające 3 pięter, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, to atuty nowej inwestycji bydgoskiego dewelopera.

Moderator Inwestycje uwzględnił oczekiwania nowych właścicieli i przygotował ofertę mieszkań zgodną z potrzebami rynku: dostępne są mieszkania już od 34 m2. Dla klientów poszukujących większych przestrzeni, inwestor ma ofertę luksusowych apartamentów przy ulicy Gołębiej oraz w Nordic Haven.  Wkrótce ruszy także sprzedaż mieszkań w pięknej kamienicy przy ulicy Chodkiewicza 5.