Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nieruchomość w rozliczeniu

Nieruchomość w rozliczeniu

Wymień mieszkanie na nowe.

Planujesz zakup nowego mieszkania lub domu i chcesz jego zakup sfinansować ze sprzedaży dotychczasowego lokum? Skorzystaj z programu nieruchomość w rozliczeniu. Moderator Inwestycje odkupi Twoją nieruchomość, a cena wybranego przez Ciebie z oferty dewelopera, nowego mieszkania lub domu zostanie pomniejszona o wartość „starego”. To naprawdę proste:

  • Wybierz z oferty dewelopera Moderator Inwestycje swoje nowe mieszkanie lub dom. W tym celu sprawdź naszą stronę internetową, skorzystaj z wyszukiwarki lub zakładki oferta. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem 796-909-909.
  • Już wybrałeś? Spotkajmy się. Czekamy w naszej siedzibie lub innym, wskazanym przez Ciebie miejscu.
  • Pamiętaj, że ważnie jest, abyś podczas spotkania posiadał dokumenty potwierdzające stan prawny nieruchomości, którą chcesz nam przekazać w rozliczeniu.
  • Specjaliści z naszego biura pośrednictwa pomogą wycenić Twoją nieruchomość. Jeżeli mieszkanie, które wybrałeś z naszej oferty przekracza wartość Twojego lokalu, pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego kredytu. Nasi doradcy finansowi przygotują dla Ciebie optymalną ofertę.

Kolejny krok? Podpisanie odpowiedniej umowy u notariusza i przeprowadzka!

27.03.2017

Ostatni seans filmowy w kinie Pomorzanin wyświetlono w 2003 roku Od tamtej pory budynek niszczał i ulegał degradacji. Moderator Inwestycje chce to zmienić i przywrócić temu kultowemu dla wielu pokoleń bydgoszczan miejscu, dawną świetność. 8 marca 2017 roku, inwestor podpisał wstępną, notarialną umowę kupna. Rewitalizacja wpisuje się w misję dewelopera – „Zmieniamy Bydgoszcz”. Moderator Inwestycje od lat remontuje bydgoskie kamienice. Wiele z nich, m.in. te na ulicy Zamoyskiego

Czytaj dalej
02.03.2017

Druga nagroda w konkursie kamienicznym Prezentujemy kolejną pracę konkursową – Bydgoskie Kamienice. Tym razem autorem nagrodzonej pracy jest pan Ryszard Andrzejewski. 1 Każdy miał swój fyrtel. Ja też. Tak się dziwnie składa, że dwa fyrtle, jeden Pani Krystyny R. D. i drugi mój się przenikają, nakładają zarówno geograficznie jak i czasowo. Mieszkaliśmy na tym samym winklu Warmińskiego i Czerwonej Armii. Moje dzieciństwo upłynęło na przedziwnej przestrzeni, której dzisiaj już nie ma. Miało magiczną nazwę „podwórko”. Podwórko było nasze. Każdy obcy był natychmiast zauważany i mógł być zaakceptowany lub potraktowany, jako intruz. Podwórko maiło swoje prawa i zasady. Nikt ich nigdy nie zdefiniował, nikt ich nigdzie nie zapisał, ale istniały i były przestrzegane.

Czytaj dalej