Bydgoszczanie kupują nowe mieszkania. Park Leszczyńskiego-zostały dwa lokale - Aktualności - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
23.01.2019

Bydgoszczanie kupują nowe mieszkania.
Park Leszczyńskiego-zostały dwa lokale. 

Decyzja o zakupie mieszkania  na wczesnym etapie budowy zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest zaufanie do firmy deweloperskiej i atrakcyjność oferty.  

Większość mieszkań w pierwszym budynku Park Leszczyńskiego na bydgoskim osiedlu Szwederowo sprzedała się jeszcze przed zakończeniem budowy. Klienci doceniają jakość tej inwestycji

Park Leszczyńskiegoto kameralny zespół mieszkaniowy o wysokim standardzie. Hala garażowa w bryle budynku, winda oraz zagospodarowane otoczenie, to tylko niektóre z atutów inwestycji Moderatoraprzy Leszczyńskiego 18. 


Ostatnie dwa lokale w budynku to zlokalizowane na parterze i na 2. piętrze, przestronne 2 i 3 – pokojowe mieszkania o powierzchni 46.29 m2 i 59.83 m2.

Sprawdźcie, dlaczego warto zamieszkać właśnie tutaj. Wkrótce rozpoczynamy kolejny etap budowy. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.