Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Na placu budowy Leszczyńskiego Park

Na placu budowy Leszczyńskiego Park

Nowa inwestycja bydgoskiego dewelopera ulokowana została przy ulicy Leszczyńskiego 18. Kameralny budynek powstaje głównie z myślą o mieszkańcach Szwederowa, którzy chcieliby poprawić swoje dotychczasowe warunki lokalowe i poszukują funkcjonalnych rozwiązań.  Nowe mieszkania mają najbardziej poszukiwaną na rynku powierzchnię, już od 33 m2 oraz korzystne, ustawne układy. W ofercie znajdują się głównie popularne mieszkania 2 i 3 pokojowe. Lokale zostały jednak tak zaprojektowane, aby klient mógł na etapie budowy, uzyskać przestrzeń dostosowaną do swoich oczekiwań i potrzeb, łącząc wybrane elementy.

Możliwy jest więc zakup 4 czy nawet 5 pokojowego mieszkania. Przy ulicy Leszczyńskiego 18 w Bydgoszczy powstaje właśnie pierwszy budynek. Dobrze poczują się tutaj Ci, którzy chętnie spędzają czas w otoczeniu zieleni. Kameralne osiedle zostanie zagospodarowane i wyposażone w funkcje rekreacyjne. Inwestycja będzie realizowana etapowo, zakończenie pierwszego etapu planowane jest w połowie  2019. 

W sąsiedztwie Leszczyńskiego 18, znajduje się rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, wiele szkół i przeszkoli, w tym przedszkole Sióstr Elżbietanek, położone przy ulicy Leszczyńskiego 40. W pobliżu basen „Bryza”, boisko wielofunkcyjne Orlik 2012. Na Szwederowie mieści się także Zespół Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II w Bydgoszczy: Katolicka Szkoła Podstawowa im. świętego Wojciecha, I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego oraz I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. króla Jana III Sobieskiego.

 

28.12.2017

Bydgoski deweloper Moderator Inwestycje proponuje mieszkania, które ze względu na wyjątkową lokalizację oraz poszukiwany na rynku metraż są znakomitą propozycją na zakup inwestycyjny.

Czytaj dalej
05.12.2017

Wyjątkowa promocja świąteczna na nowe mieszkania od Moderatora Inwestycje

Czytaj dalej