Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Specjalna Oferta na mieszkanie w Bydgoszczy

Specjalna Oferta na mieszkanie w Bydgoszczy

Mieszkanie miesiąca w kamienicy Zamoyskiego 4
 

Zamoyskiego 4  to piękna, odrestaurowana kamienica z 1906 roku. Obiekt poddano kompleksowej renowacji. W całym budynku całkowicie wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i grzewcze. Kamienica posiada również własną sieć teleinformatyczną oraz windę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Kamienica Zamoyskiego 4 zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest bliskość szkół, parku, filharmonii, teatru, sklepów i przychodni. Ta historyczna okolica, to znakomity adres dla konesera ceniącego komfort mieszkania w ekskluzywnej części miasta. Jeżeli nasza propozycja spotkała się z Państwa zainteresowaniem, zapraszamy do naszego biura przy ulicy Focha 12.
Tylko w sierpniu, specjalna oferta dla naszych klientów.

SPECJALNA OFERTA MODERATORA INWESTYCJE – mieszkanie miesiąca!

+48 52 322 37 52

+48 796 909 909

sekretariat@moderator-inwestycje.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  • Bezpłatne porady prawne w Bydgoszczy
09.08.2016

Nieruchomości w Bydgoszczy. Bezpłatne porady Czy trzeba podpisywać umowę przedwstępną, czym różni się zadatek od zaliczki i czy każda cena podlega negocjacjom? Takie pytania często słyszą pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Na te, najczęściej zadawane, odpowiadają nasze ekspertki Katarzyna Sala, Beata Piórkowska oraz Joanna Wołowicz. Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego?To akt prawa miejscowego, który ma formę uchwały Rady Gminy i określa przeznaczenie, warunki zagospodarowania i zabudowy terenu, a także rozmieszczenie inwestycji celu publicznego. Z planu zagospodarowania przestrzennego dowiemy się, jaki dom można zbudować na działce, w jakiej minimalnej odległości od drogi i jakie są plany wobec miejsca, gdzie chcemy wybudować dom.

Czytaj dalej
03.08.2016

Wywiad z Krystianem Doboszem Skąd pasja i pomysł na portal Bydgoszcz w budowie? Pochodzę z okolic Kcyni. Zaczęło się 6 lat temu, kiedy w 2010 roku przeprowadziłem się do Bydgoszczy na studia związane z BHP. Codziennie robiłem zdjęcia w okolicach Dworca Głównego, i z takim uzależnieniem zostałem. Powoli zaczynam również eksplorować inne miasta pod kątem architektury. Interesują mnie nowe inwestycje, dlatego fotografuje je na wielu etapach. Początkowo moje zdjęcia publikowałem na portalu SkyscraperCity. Jednak publikowane zdjęcia musiałem umieszczać na zewnętrznych serwerach, gdzie wprowadzano spore opłaty za udostępnianie ich, czasem nawet je usuwano, to właśnie dlatego po namowach przyjaciela zdecydowałem się na założenie własnego bloga.

Czytaj dalej