Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Uśmiechnięty dzień dla dzieci. Akcja charytatywna Gazety Pomorskiej

Uśmiechnięty dzień dla dzieci. Akcja charytatywna Gazety Pomorskiej

Uśmiechnięta akcja dla dzieci

Od lat wspieramy charytatywną aktywność na rzecz dzieci – szczególnie tych, którym życie nie oszczędziło przykrych doświadczeń. Uśmiechnięty dzień organizowany przez Gazetę Pomorską, to akcja dla dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych i tych przebywających w pogotowiu opiekuńczym.

W ubiegłym roku dzieci z województwa kujawsko-pomorskiego spędzały swój wypełniony zabawami i niespodziankami dzień w podbydgoskim Myślęcinku. W latach ubiegłych imprezy organizowano m.in. w westernowym miasteczku niedaleko Żnina i Family Parku. Za każdym razem organizator, dzięki pomocy darczyńców, zaprasza na wydarzenie około 200 dzieci z Bydgoszczy i okolic. W tym roku Moderator Inwestycje także wspierał wspólną zabawę. Dzieci zwiedziły ścieżkę dydaktyczną, zobaczyły w kinie 5D film opowiadający o powstaniu wszechświata i wzięły udział w warsztatach plastycznych.

FOT DARIUSZ BLOCH/POLSKA PRESS

Uśmiechnięty dzień dla dzieci. Akcja charytatywna Gazety Pomorskiej
Uśmiechnięty dzień dla dzieci. Akcja charytatywna Gazety Pomorskiej
Uśmiechnięty dzień dla dzieci. Akcja charytatywna Gazety Pomorskiej
Uśmiechnięty dzień dla dzieci. Akcja charytatywna Gazety Pomorskiej

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  • Sprawny Miś w Bydgoszczy. Moderator wspiera akcję sportową dla dzieci
  • Zniżki dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny
04.07.2016

Specjalny rabat na zakup domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Myślisz, że znasz Bydgoszcz jak własną kieszeń? Kojarzysz nawet najdrobniejsze detale bydgoskich ulic i domów? Sprawdź swoją wiedzę i wygrywaj w amerykańskim stylu i…smaku. Co tydzień, przez całe lato do wygrania vouchery do restauracji WESTERN o wartości 50 złotych. ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Czytaj dalej
27.06.2016

Specjalny rabat na zakup domu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Moderator Inwestycje został uczestnikiem programu „Karta Dużej Rodziny”. Jesteśmy jedyną firmą developerską w regionie kujawsko-pomorskim, która przystąpiła do programu, oferując zniżkę na zakup nowego domu. Zainteresowani programem będą mogli otrzymać specjalny rabat na zakup domu zlokalizowanego w naszej nowej inwestycji deweloperskiej – m park.

Czytaj dalej