Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Wiosenne Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

Wiosenne Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy

Bydgoskie Targi Mieszkaniowe – Edycja wiosenna 2016

W miniony weekend (12-13 marca 2016) w Artego Arenie w Bydgoszczy odbyły się Wiosenne Targi Mieszkaniowe SAWO.

Dziękujemy Klientom za przybycie na targi i odwiedzenie naszego stoiska, na którym przedstawialiśmy aktualne inwestycje mieszkaniowe – Apartamenty przy ul.Zamoyskiego, Gołębiej 33 , Leszczyńskiego 18 oraz osiedle m park w Osielsku przy ul. Kolonijnej.

Nasze stoisko zajęło I miejsce w kategorii projektów indywidualnych .

Stoisko Moderator Inwestycje
Apartamenty Zamoyskiego 4
Apartamenty Gołębia 33
Apartamenty Gołębia 33
Apartamenty Gołębia 33
M Park Osielsko ul. Kolonijna
M Park Osielsko ul. Kolonijna
Moderator Inwestycje
21.02.2016

Przedstawiamy nową witrynę internetową Moderator Inwestycje Korzystanie z naszego nowego serwisu będzie dla Państwa jeszcze bardziej komfortowe. Obecna strona Moderator Inwestycje posiada nowoczesną, przejrzystą i czytelną szatę graficzną. Zmieniliśmy całą strukturę strony oraz dodaliśmy nowe obszary tematyczne. Nowe zakładki pozwolą na swobodne poruszanie się po naszej stronie oraz dotarcie do najważniejszych informacji. Na naszej stronie znajdą Państwo najnowsze inwestycje w Bydgoszczy i okolicy oraz informacje o oferowanych przez nas mieszkaniach i apartamentach. Czekamy na Państwa opinie.

Czytaj dalej
20.12.2015

Łap Gołębią Moderator Inwestycje zaprasza na Gołębią 33 na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. W trzypiętrowym, nowym budynku znajduje się 26 apartamentów. Na najniższej kondygnacji do dyspozycji mieszkańców oddano halę garażową, która wyposażona jest w windę łączącą garaż z wyższymi piętrami. Mieszkania o powierzchni od 36 do 153 m2, wyróżniają przestronne tarasy, balkony i panoramiczne okna. Budynek jest opomiarowany, teren ogrodzony i zagospodarowany. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, publiczny ośrodek zdrowia i piękne tereny zielone.

Czytaj dalej