Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Wspieramy Bydgoski Klub Sportowy „Chemik”

Wspieramy Bydgoski Klub Sportowy „Chemik”

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Moderator Inwestycje realizując zasady społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera aktywność sportową młodzieży z Bydgoszczy, uczestniczącej w zajęciach Akademii Piłkarskiej Klubu Sportowego Chemik. W Bydgoskim Klubie Sportowym „Chemik” trenuje obecnie blisko 500 młodych piłkarzy. Wszystkie zespoły młodzieżowe występują w rozgrywkach Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Klub prowadzi klasy sportowe o profilu piłka nożna w Zespole Szkół nr 26 im. Huberta Wagnera oraz w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Bydgoskich Olimpijczyków.

BKS Chemik Bydgoszcz został założony w 1949 roku. Sekcja piłkarska istnieje od roku 1951. Piłka nożna to obecnie najliczniejsza sekcja klubu. Zawodnicy mają do dyspozycji trzy pełnowymiarowe boiska: dwa naturalne oraz jedno ze sztuczną nawierzchnią z certyfikatem FIFA 2 Stars.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  • Sprawny Miś w Bydgoszczy. Moderator wspiera akcję sportową dla dzieci
  • Zniżki dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny
03.10.2016

Bydgoski deweloper remontuje kolejną kamienicę w Bydgoszczy Ulica Augusta Cieszkowskiego w Bydgoszczy nosi imię tego wybitnego Polaka od 1920 roku i łącząc ulicę Gdańską i Pomorską, tworzy współcześnie unikatową, śródmiejską przestrzeń, która zachwyca zarówno bydgoszczan jak i turystów. – Początkowo na ul. Cieszkowskiego miałem tylko swoje biuro. – komentuje Gareth Smith, mieszkaniec jednej z kamienic. – Mieszkanie podobało się naszej rodzinie tak bardzo, że postanowiliśmy tutaj zamieszkać. Lubimy to miejsce ze względu na architekturę budynków, których cenne ornamenty zostały zachowane i odrestaurowane przez konserwatorów. Niektóre z budynków są starsze niż historia państwowości w Australii, z której pochodzę. Kiedy moi przyjaciele i rodzinna z Australii przyjeżdżają do nas w odwiedziny,

Czytaj dalej
29.09.2016

Trendy wnętrzarskie 2016/2017 Współczesne, modne wnętrze. Jakie powinno być? Przede wszystkim zharmonizowane z jego właścicielem. Nie bójmy się zatem łączenia stylów, jeżeli lubimy, ocieplajmy współczesną biel i szarość elementami retro, a przede wszystkim ufajmy własnej intuicji oraz zmysłom. Dominujący trend to naturalność. Stawiamy na wyrafinowanie. Najważniejsze cechy modnego wnętrza to funkcjonalność i indywidualność – akcenty osobiste, oddające styl i gust właściciela.

Czytaj dalej