Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Filmowa jesień w Grupie Moderator

Filmowa jesień w Grupie Moderator

Pierwsze Wesele Wojciecha Smarzowskiego powstało w 2004 roku, czyli ponad 100 lat po Weselu Wyspiańskiego. To kolejne, wyczekiwane z prapremierowym pokazem w Bydgoszczy. Od pierwszego dzieli 17 lat. Czego możemy się spodziewać?

Wesele Anno Domini 2021. Gromada podchmielonych gości szaleje na parkiecie w rytm disco polo, druhny zacięcie rywalizują ze sobą w konkursach, ktoś nagrywa wideożyczenia dla młodej pary” - to fragment oficjalnego opisu jednej z pierwszych scen. Brzmi znajomo? Ale jaki i o czym jest ten potrzebny i trudny film?

Widzowie będą mogli przekonać się już 8 października, gdy film trafi do powszechnej dystrybucji. Wcześniej, w Bydgoszczy odbył się pokaz prapremierowy z udziałem reżysera i aktorów.

 Grupa Moderator jest koproducentem „Wesela”, ale to nie wyczerpuje naszej filmowej aktywności.

 Ostatni klaps padł na planie zdjęciowym filmu „Johnny”, który opowiada o życiu ks. Jana Kaczkowskiego. Tytułową rolę brawurowo zagrał Dawid Ogrodnik.

Trwają prace nad pełnometrażową baśnią animowano- aktorską dla dzieci i młodzieży Kwiat Paproci. To historia chłopca, który uwierzył w opowieść starej wiedźmy, postanawia wbrew ostrzeżeniom kochającej matki wyruszyć na poszukiwanie czarodziejskiego kwiatu paproci.

Nagrodę Onetu podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, dostała reżyserka i scenarzystka filmu „Inni ludzie”, którego również Grupa Moderator jest koproducentem. 

Jesień to nie tylko produkcja filmowa, ale także pokazy specjalne. Rok temu spotkaliśmy się z Agnieszką Holland w gościnnym MCK-u na filmie "Szarlatan", a 24 października w kinie Orzeł, porozmawiamy  z reżyserem, autorem scenariusza i scenografką znakomitej komedii "Najmro".  W czasach PRL-wyczyny Zdzisława Najmrodzkiego śledziła cała Polska, teraz przypomina o film. 

Filmowa jesień zapowiada się naprawdę ciekawie i jesteśmy dumni, że mamy w tym swój udział.

29.09.2021

Kupowanie mieszkania od dewelopera jest proste i bezpieczne, ale zdaniem doradców handlowych Grupy Moderator, nadal bardzo często pojawiają się pytania dotyczące procesu zakupu. A skoro są pytania, to powinny pojawić się odpowiedzi. Zatem zaczynamy od podstawowych informacji.

Czytaj dalej