Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Mieszkanie bez wkładu własnego z oferty Grupy Moderator

Mieszkanie bez wkładu własnego z oferty Grupy Moderator

Jeżeli potrzebujecie nowego mieszkania, ale nie macie odłożonych pieniędzy na wkład własny, mamy dla Was rozwiązanie. Mieszkania z oferty Grupy Moderator, które spełniają kryteria programu „Mieszkanie bez wkładu własnego”.

Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. 

Na pewno pomogą dostosować ofertę do potrzeb i możliwości. Oferta jest naprawdę szeroka, a wybór duży. Szczególnie polecamy czteropokojowe, rodzinne mieszkania na osiedlu Leszczyńskiego Park II, a  także wybrane, trzypokojowe  mieszkania w budynku D na osiedlu Industria.

Co warto wiedzieć o programie mieszkanie bez wkładu własnego?

Trzeba znaleźć na rynku takie mieszkanie, aby cena 1 metra kw. była nie wyższa niż 1,3 na rynku pierwotnym i 1,2 na rynku wtórnym wartości tzw. wskaźnika odtworzeniowego.

Wskaźnik odtworzeniowy dla każdego województwa jest inny, więc jeśli mieszkacie w Bydgoszczy, trzeba sprawdzić aktualny wskaźnik dla województwa kujawsko-pomorskiego i wynikający z niego limit cenowy.

My już to zrobiliśmy!

Pod koniec lipca 2022 roku, limity cen w Bydgoszczy wynoszą:

Rynek pierwotny -7517,45 PLN

Rynek wtórny - 6939,18 PLN

Pozostałe warunki

Co ważne, kredyty w ramach programu muszą być przyznawane w polskiej walucie na okres min. 15 lat. Gwarancja może obejmować między 10% a 20% całości wydatków. 

Są także inne warunki, które warto znać, gdy mamy zamiar skorzystać z programu.

 Aby ubiegać się o kredyt "Mieszkanie bez wkładu własnego " musimy zwrócić uwagę na powierzchnię posiadanego już posiadanego  mieszkania, jeśli je mamy oraz dzieci. 

Warunki, szczegółowo opisuje właścicielka, współpracującej z Grupą Moderator w ramach Programu Partnerskiego, Kancelarii Finansowej Doman Finanse. Dla klientów Grupy Moderator, Dorota Doman przewidziała bezpłatne konsultacje.

mieszkania inwestycyjne w Industria
apartamenty inwestycyjne