Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Mieszkania inwestycyjne

Mieszkania inwestycyjne

Promocja "50% po 5 latach" obowiązuje do 30.06.2023 roku. 

Inwestycje w nieruchomości

Z tego artykułu dowiecie się, dlaczego inwestowanie w nieruchomości jest bezpieczne, opłacalne  i na czym polega oraz jak działa w praktyce, oferowany przez Grupę Moderator program promocyjny "Gwarancja 50 % zysku po 5 latach”.

Zainteresowani? Zapraszamy  do lektury!

Jak inwestować w nieruchomości?

Najprostsza odpowiedź brzmi, biorąc udział w nowym programie  Grupy Moderator. Mieszkania inwestycyjne, proponowane w ramach programu dotyczą gotowych do sprzedaży lokali na osiedlu Industria, przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Jak to działa?

W 3 krokach tak:

  • Klient dokonuje zakupu mieszkania, a my zajmujemy się resztą!

  • Zobowiązujemy się do wydzierżawienia mieszkania od Klienta, gwarantując mu  25% zysku przez 5 lat.

  • Gwarantujemy, że po upływie 5 lat, na wniosek Klienta, odkupimy mieszkanie, za cenę o 25% wyższą od ceny z dnia zakupu. Suma gwarantowanego zysku  wyniesie  w sumie 50% 

Co ważne, inwestor może odsprzedać mieszkanie, ale nie musi tego robić. Mieszkanie przez cały czas pozostaje własnością Klienta.

Mieszkanie lub apartament inwestycyjny

 Pracując nad programem Gwarancja 50 % zysku po 5 latach, doradcy Grupy Moderator, przygotowali symulację dla potencjalnych inwestorów, która pomaga obliczyć gwarantowany zysk. Symulacja została przygotowana dla 3 wariantów, jest dostępna w Biurze Sprzedaży i dotyczy:

Zakupu mieszkania modułowego, tzw. dwupaku (dwie kawalerki), mieszkania 2. pokojowegoi 3.pokojowego, dostępnych na osiedlu Industria. Oto jeden z wariantów.

Kupujemy typowe mieszkanie inwestycyjne: 2 pokoje za 330 000. Wykończenie i urządzenie powierzamy profesjonalnej firmie, to pochłonie kolejne 70 000. Cena z wykończeniem wynosi 400 000. Gwarantowany zysk, po 5 latach dla właściciela mieszkania w ogólnym rozrachunku wyniesie 200 000 zł. Co ważne, nie musimy czekać 5 lat, aby wycofać się z umowy. Możemy to zrobić w dowolnym momencie, zachowując zarobione na dzierżawie pieniądze.

50% zysku po 5 latach- promocja dla mieszkań inwestycyjnych na osiedlu Industria

Na rynku nieruchomości obserwujemy gwałtowany popyt na mieszkania do wynajęcia. Ceny najmu rosną. Według portalu Bankier pl. w Bydgoszczy stawka była w kwietniu o 7% wyższa niż w marcu, a średnia cena najmu miesięcznie to 1 876 PLN. Zdaniem analityków ceny najmu będą nadal rosły, ponieważ wiele osób utraciło lub doświadczyło znacznego obniżenia zdolności kredytowej i tym samym, nie może kupić własnego mieszkania. Dlatego Grupa Moderator proponuje inwestorom nowy produkt na bydgoskim rynku nieruchomości. 50% zysku po 5 latach- promocja dla mieszkań inwestycyjnych na osiedlu Industria. Oferta objęta jest umową gwarancyjną.

Nieruchomość- pewna inwestycja, pewny zysk

Nieruchomości obok szlachetnych kruszców, złota, srebra czy platyny to inwestycje, które cieszą się naszym zaufaniem od lat, a ich posiadanie ma bezpośredni wpływ na poczucie bezpieczeństwa finansowego. Ogromna zaleta mieszkań inwestycyjnych wynika z faktu, że pomimo cykliczności, której doświadcza cała gospodarka, nieruchomości są najmniej narażone na kryzysy i spadki. Ich realna wartość rośnie z upływem czasu, a dzięki księgom wieczystym podlegają szczególnej ochronie przez prawo. Właścicielom zapewniają satysfakcjonujący zwrot z inwestycji, a mieszkania, szczególnie te zlokalizowane w ścisłym centrum dużych miast, bez trudu znajdują najemców.

Skąd taka popularność mieszkań i apartamentów inwestycyjnych?

Cykle koniunktury na rynku nieruchomości są dłuższe i zdecydowanie bardziej przewidywalna. To m.in. dlatego inwestowanie w nieruchomości jest tak popularną i bezpieczną formą lokowania kapitału, jednocześnie zapewniając wysoką rentowność. Nieruchomości od lat uważane są za jeden z najbezpieczniejszych sposobów na ucieczkę przed inflacją i dywersyfikowanie dochodów. Kto z nas nie chciałby zostać rentierem? Żyć wygodnie i godnie z dochodów uzyskiwanych od najemców? Cieszyć się rosnącą wartością mieszkania i mieć pewny zysk ? Według Finansowego Barometru ING przeprowadzonego jesienią 2020 r. poświęconego sytuacji mieszkaniowej Polaków, 46% Polaków uważa, że ceny nieruchomości nigdy nie spadają.

Mieszkanie jako inwestycja- oferta specjalna Grupy Moderator

mieszkania inwestycyjne w Industria
Grupa Moderator w swoim programie "Gwarancja 50 % zysku po 5 latach" zobowiązuje się, że po upływie 5 lat, na wniosek właściciela-inwestora, odkupi mieszkanie. Deklaracja, która jest częścią umowy, wynika z przekonania dewelopera, że objęte promocją mieszkania na osiedlu Industria, zyskają na wartości.

Zainwestuj na rynku nieruchomości i zarabiaj

Szczegółowe informacje na temat programu oraz warunków promocji wraz z regulaminem dostępne są w Biurze Sprzedaży Grupy Moderator. Program przygotowany przez dewelopera, który podejmuje się również funkcji operatora najmu, wyraźnie wskazuje na spodziewane trendy. Rynek nieruchomości w dużych miastach potrzebuje mieszkań lub apartamentów inwestycyjnych. Zysk z najmu oraz zysk wynikający ze wzrostu ceny nieruchomości, nadal wygrywają walkę z inflacją i pozwalają skutecznie chronić kapitał i dywersyfikować dochody.

Mieszkania pod inwestycje

Koniecznie muszą być dobrze położone i możliwe do korzystnego odsprzedania. Dlatego preferowane są apartamenty inwestycyjne położone w ścisłym centrum miasta lub dzielnicach dobrze skomunikowanych z centrum. Taki warunek spełniają wszystkie inwestycje Grupy Moderator, ale szczególnie polecamy Osiedle Industriaprzy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Mieszkania inwestycyjne dostępne w tej lokalizacji gwarantują wysoką stopę zwrotu, pewny zysk i najemców, którym zależy na wysokim standardzie, bliskości ulicy Gdańskiej i miejskiej komunikacji.

Stopa zwrotu- jak ją obliczyć?

Roczną stopę zwrotu z inwestycji w skali roku obliczamy, dzieląc roczny przychód z najmu, przez wszystkie nakłady inwestycyjne. Nakłady inwestycyjne to całość wydatków, jakie zostały poczynione, aby mieszkanie pod inwestycje mogło na siebie pracować i zarabiać. Inwestor lub właściciel ponosi przecież koszty, którymi zazwyczaj nie obciąża bezpośrednio najemców. Mieszkanie trzeba co kilka lat remontować, sprzęt konserwować lub wymieniać. Ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, kupując apartament inwestycyjny czy mieszkanie, jest możliwość ich sprzedaży na rynku wtórnym.

Apartamenty inwestycyjne zarządzane przez operatora

To coraz popularniejsza forma, preferowana szczególnie przez inwestorów, którzy są właścicielami kilku czy kilkunastu mieszkań i nie chcą samodzielne zajmować się poszukiwaniem najemców, obsługą itp. Proponowany przez Grupę Moderator program promocyjny,"Gwarancja 50 % zysku po 5 latach" łączy w sobie wszystkie elementy procesu inwestowania. Produkt, czyli mieszkanie, wykończenie, gwarancję korzystnej dzierżawy oraz możliwość odsprzedaży.

apartamenty inwestycyjne

Na rynku nieruchomości obserwujemy gwałtowany popyt na mieszkania do wynajęcia. Ceny najmu rosną. Według portalu Bankier pl. w Bydgoszczy stawka była w kwietniu o 7% wyższa niż w marcu, a średnia cena najmu miesięcznie to 1 876 PLN. Zdaniem analityków ceny najmu będą nadal rosły, ponieważ wiele osób utraciło lub doświadczyło znacznego obniżenia zdolności kredytowej i tym samym, nie może kupić własnego mieszkania. Dlatego Grupa Moderator proponuje inwestorom nowy produkt na bydgoskim rynku nieruchomości. 50% zysku po 5 latach- promocja dla mieszkań inwestycyjnych na osiedlu Industria

Rada Polityki Pieniężnej podnosi stopy procentowe

Celem takiego działania jest walka z rosnącą inflacją. Skutek to rosnący WIBOR i związany z tym koszt kredytu. To oraz inne czynniki: rosnące ceny czy inflacja powoduje, że wielu młodych ludzie, którzy jeszcze niedawno mogli planować kupno własnego M na kredyt, nadal będzie najemcami, a nie właścicielami. Popyt na kredyty mieszkaniowe się załamał i w 2022 roku wartość udzielonych przez banki kredytów spadnie o 20-30 proc.Podała Polska Agencja Prasowa Biznes, cytując głównego analityka Biura Informacji Kredytowej.

Zysk, czyli dlaczego warto skorzystać z programu Grupy Moderator

Proponowany przez Grupę Moderator program "50% zysku po 5 latach" promocja dla mieszkań inwestycyjnych na osiedlu Industria jest produktem, który z jednej strony pozwala inwestorom zabezpieczyć swoje oszczędności i zdywersyfikować dochody, z drugiej wpływa na poszerzenie oferty najmu na lokalnym rynku nieruchomości.Ceny mieszkań cały czas rosną.Jak podaje raport SonarHome, od początku roku w Bydgoszczyśrednia,szacowana cena za m² wzrosła o 6.77%.A dane dotyczą tylko pierwszych 6 miesięcy2022 roku. Dla porównania ubiegły rok w Bydgoszczy, przyniósł średni wzrost o ponad 9%.

Nieruchomość zyskuje na wartości wraz z upływem lat.

Galopująca inflacja, która skutecznie zmniejsza wartość pieniądza, drożyzna w sklepach, cena benzyny w granicach 8 złotych za litr, wojna u sąsiada. Tak wygląda rzeczywistość na początku lipca 2022 roku. Jak w takiej sytuacji chronić nasze oszczędności? W co inwestować, aby nie tylko chronić oszczędności, ale osiągnąć wysoką stopę zwrotu?

Inwestować należy mądrze i rozważnie, bez podejmowania pochopnych decyzji. Każdy doradca podkreśla, że kupując nieruchomość na wynajem, trzeba poszukać lokalizacji, która będzie atrakcyjna dla przyszłych mieszkańców. Czyli dogodnie skomunikowana z centrum miasta, blisko sklepów, parków, szkół. Korzystając z oferowanego przez Grupę Moderator programu, nie musimy jednak samodzielnie poszukiwać najemców, bo deweloper, od którego kupimy mieszkanie na osiedlu Industria, zrobi to za nas. My inwestujemy, zarabiamy i bezpiecznie odsprzedajemy po 5 latach, jeżeli uznamy, że tego chcemy. Mieszkanie inwestycyjne to dobry i bezpieczny pomysł na ulokowanie oszczędności. Co zyskujemy? Rentowność zdecydowanie wyższą niż lokaty w bankach i nieruchomość, która na pewno nie potanieje. Dodatkowa zaleta? Święty spokój, bo ktoś zrobi to za nas.