Mieszkania inwestycyjne. Dywersyfikacja dochodów i lokata kapitału - Aktualności - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
16.09.2019

Mieszkania inwestycyjne. Dywersyfikacja dochodów i lokata kapitału

Zakup mieszkania jako lokata kapitału

Biuro sprzedaży Moderatora coraz częściej i chętniej odwiedzają klienci poszukujący tzw. mieszkań inwestycyjnych. Część klientów traktuje zakup takiego mieszkania jako znakomitą lokatę kapitału, bo przecież wartość dobrze zlokalizowanych nieruchomości stale rośnie. Z drugiej strony dochód z najmu, nawet niewielkiej kawalerki, pozwala na zasilenie domowego budżetu.

Mieszkania "pod klucz" - gotowe do wynajmu

Nasi klienci inwestycyjni jeszcze klika lat temu najczęściej poszukiwali niedrogich mieszkań do remontu i samodzielnej aranżacji. Obecnie coraz częściej sięgają po droższe, nowe mieszkania w topowych lokalizacjach. Nie chcą jednak angażować się w ich wykańczanie. Wyjściem jest kupno mieszkania wykończonego pod klucz, często kompletnie urządzonego. To dobre wyjście, dla osób, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie materiałów i nadzorowanie ekipy wykończeniowej.

Narzucona aranżacja i koszt. To zaleta czy wada?

Taniej z pewnością wyjdzie, jeżeli sami pomalujemy ściany, położymy panele i kafelki. Ale nie każdy lubi majsterkować. Klienci inwestycyjni coraz częściej wybierają mieszkania nie tylko z pomalowanymi ścianami, wykończoną podłogą i białym montażem. Oczekują lokali w pełni wyposażonych, z kuchnią, sprztem AGD i meblami. Z myślą o takich inwestorach przygotowaliśmy ofertę mieszkań przy ulicy Gimnazjalnej 4. Urządzone, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Znakomita lokalizacja i styl życia, który pokocha każdy.

  31.08.2019

  Dlaczego warto kupować mieszkanie od dewelopera?

  Więcej

  31.08.2019

  REprojektownia. Nowy partner, nowe możliwości dla miłośników designu.

  Więcej