Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Mieszkania inwestycyjne. Dywersyfikacja dochodów i lokata kapitału

Mieszkania inwestycyjne. Dywersyfikacja dochodów i lokata kapitału

Czy zakup mieszkania to pewna lokata kapitału?

Biuro Sprzedaży Moderatora coraz częściej i chętniej odwiedzają klienci poszukujący tzw. mieszkań inwestycyjnych. Część klientów traktuje zakup takiego mieszkania jako znakomitą lokatę kapitału, bo przecież wartość dobrze zlokalizowanych nieruchomości stale rośnie. Z drugiej strony dochód z najmu, nawet niewielkiej kawalerki, pozwala na zasilenie domowego budżetu.

Mieszkania "pod klucz" - gotowe do wynajmu

Nasi klienci inwestycyjni jeszcze niedawno poszukiwali niedrogich mieszkań do remontu i samodzielnej aranżacji. Obecnie coraz częściej sięgają po droższe, nowe mieszkania w topowych lokalizacjach. Nie chcą jednak angażować się w ich wykańczanie. Wyjściem jest kupno mieszkania wykończonego pod klucz, często kompletnie urządzonego.

To dobre wyjście, dla osób, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie materiałów i nadzorowanie ekipy wykończeniowej.

Gotowa aranżacja i koszt. Zaleta czy wada?

Taniej z pewnością wyjdzie, jeżeli sami pomalujemy ściany, położymy panele i kafelki. Ale nie każdy lubi majsterkować. Klienci inwestycyjni coraz częściej wybierają mieszkania nie tylko z pomalowanymi ścianami, wykończoną podłogą i białym montażem. Oczekują lokali w pełni wyposażonych, z kuchnią, sprzętem AGD i meblami. Z myślą o takich inwestorach przygotowaliśmy ofertę mieszkań przy ulicy Gimnazjalnej 4. Urządzone, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Znakomita lokalizacja i styl życia, który pokocha każdy.

Mieszkania i apartamenty inwestycje

Nieruchomości od lat uważane są za najbezpieczniejsze sposób na lokowanie oszczędności. Przed dokonaniem zakupu warto jednak zwrócić uwagę na kilka aspektów: 

  • lokalizację, tak aby można było bez kłopotów znaleźć najemcę, a w razie potrzeby sprzedać nieruchomość
  • stan nieruchomości, opłaty stałe i zmienne, tak aby koszty ponoszone przez właściciela były jak najniższe
  • przygotowanie mieszkania pod potrzeby potencjalnego najemcy, inne w przypadku mieszkania dla studentów, inne gdy chcemy wynajmować rodzinie.
  • Grupa Moderator ma w swojej ofercie mieszkania przeznaczone na zakup inwestycyjny, szczególnie rekomendujemy zlokalizowane na osiedlu Industria kawalerki i mieszkania dwupokojowe.