Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowoczesne domy w cenie mieszkania - Osielsko

Nowoczesne domy w cenie mieszkania - Osielsko

Lekka zima sprzyja budownictwu, więc nie odpoczywamy. Pierwsze domy parterowe i piętrowe na osiedlu m park w Osielsku pod Bydgoszczą, są już prawie gotowe. Wkrótce rozpoczną się prace wykończeniowe oraz porządkowanie terenu. Nowi właściciele domów szeregowych i bliźniaków będą mogli cieszyć się urokami zamieszkiwania poza miastem.

Nowoczesne, geometryczne i minimalistyczne domy mają lekką bryłę. Dzięki przeszkleniom są delikatne, dzięki wysokiej jakości materiałom, solidne. Zgodnie z obowiązującymi ekologicznymi trendami, w budynkach zamontowano pompę ciepła, która ogranicza koszty użytkowania domu. Dzięki dużym oknom jest nasłoneczniony i dobrze oświetlony.

Kompaktowa powierzchnia sprzyja niedrogiej eksploatacji, a tarasy i balkony stanowią dodatkową przestrzeń do rekreacji. Ideą osiedla jest stworzenie spójnej i wygodnej przestrzeni, odpowiedniej zarówno dla dużych i mniejszych rodzin. Atutem jest lokalizacja - w pobliżu znajduje się centrum handlowe, szkoła oraz urząd gminy.  Zapraszamy do m parku!

 

28.12.2017

Bydgoski deweloper Moderator Inwestycje proponuje mieszkania, które ze względu na wyjątkową lokalizację oraz poszukiwany na rynku metraż są znakomitą propozycją na zakup inwestycyjny.

Czytaj dalej