Do Programu Partnerskiego Grupy Moderator dołączyła firma "Molo".
30.12.2021

Nowy Partner Grupy Moderator, nowe możliwości dla naszych Klientów.

    „Molo” jest z nami!

Z satysfakcją informujemy, że do Programu Partnerskiego  Grupy Moderator dołączyła kolejna firma. Jej właściciele cenią filozofię umiaru i równowagi. Jak sami mówią: wierzymy, że ważny jest detal. Bliskie są nam słowa skandynawskiego artysty malarza  Vilhelma Hammerhsoi’a, że kilka dobrych przedmiotów w pokoju przydaje mu więcej piękna i jakości niż wiele rzeczy przeciętnych.

Pomysł na otwarcie salonu mebli i wyposażenia wnętrz “Molo"powstał z miłości do pięknego wzornictwa. Właściciele uznali, że w Bydgoszczy i regionie brakuje miejsca, w którym można sprawdzić, zobaczyć, dotknąć, wypróbować i zapoznać się z ofertą mebli i wyposażenia wnętrz tworzonych przez najlepsze europejskie marki.

   Jakie marki?                                     

Ligne Roset, Muuto, Bolia, Treku, Artisan, New Works, Nomon, Normann Copenhagen, CVL, Kundalini, Pholc, Toulemonde Bochart, Cole & Son, Glamora.

W ofercie znajdziecie Państwo ponad 60 marek, a Klienci Grupy Moderator, posiadający kartę Programu Partnerskiego, mogą skorzystać z 10% zniżki na całą ofertę salonu.

Są to marki, które od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem na światowych rynkach. Łączy je doskonałe, ponadczasowe wzornictwo, unikalny detal i wyjątkowa jakość wykończenia. To efekt pracy artystów, projektantów i doskonałych rzemieślników.

W ofercie „Molo” znajdą Państwo duży wybór siedzisk, mebli do salonu, sypialni i jadalni, dekoracje ścian, dywany i oświetlenie oraz inne elementy aranżacyjne.

Salon dysponuje również bogatą ofertą wyjątkowych mebli zewnętrznych na balkony, tarasy i ogrody. 

    Co  wyróżnia „Molo” oprócz oferty?

Jak wszyscy Partnerzy Grupy Moderator, salon stawia na profesjonalną  jakość obsługi klienta.

Właściciele Molo mają wieloletnie doświadczenie w branży projektowania wnętrz dlatego – jeśli Klienci sobie tego życzą- chętnie inspirują i dają wskazówki dotyczące przestrzeni mieszkalnych w kontekście oferowanego przez Molo wyposażenia. Oferują doradztwo w dokonaniu najlepszego wyboru w stosunku do potrzeb, bo jak sami mówią: wiemy, że trafny wybór wyposażenia to jedna z najważniejszych składowych naszego komfortu życia i wiemy, że nie jest to wybór prosty. Zapraszamy Państwa do naszego salonu ul. Chocimska 15 w Bydgoszczy.