Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Znani sportowcy inwestują na osiedlu Industria

Znani sportowcy inwestują na osiedlu Industria

Nowe osiedle Industria cieszy się coraz większą popularnością, m.in. wśród znanych sportowców. Mieszkanie kupiła już tutaj mistrzyni olimpijska  Magda Fularczyk-Kozłowska, a teraz do grona właścicieli dołączyła Klaudia Breś – polska strzelczyni, mistrzyni i wicemistrzyni Europy, uczestniczka letnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, żołnierz Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.  

    Zapytaliśmy o powody, dla których wybrała mieszkanie na osiedlu Industria. 

Klaudia Breś: Razem z mężem szukaliśmy mieszkania, w które moglibyśmy zainwestować zgromadzone środki. Tak, aby przynosiły zysk  zarówno w przyszłości jak i teraźniejszości. Także jako zabezpieczenie dla naszych dzieci na przyszłość. Jak wiadomo jest to aktualnie jedna z najbezpieczniejszych opcji.

  Czy od razu zdecydowaliście się Państwo na osiedle Industria?

Klaudia Breś: Rozglądaliśmy się za nieruchomością na rynku wtórnym, ale ceny w porównaniu do oferowanego standardu okazały się skutecznym znakiem STOP i sygnałem, żeby zwrócić uwagę na rynek pierwotny. Tak oto, jako jedna z pierwszych, naszą uwagę przykuła Industria. Ważne było dla nas to, że znajduje się w centrum miasta, a jednocześnie na uboczu, blisko naszego aktualnego miejsca zamieszkania i pracy.

    Co jeszcze było ważne przy wyborze mieszkania?

Klaudia Breś: Istotny był metraż. Mieszkanie jest niewielkie, na wysokim piętrze, świetne pod inwestycję czy jako mieszkanie na start. Bardzo ciekawy styl i wykończenie budynku spełniło nasze oczekiwania, oglądając wnętrza, także  się nie zawiedliśmy. Mamy za sobą już jedno wykańczanie mieszkania ze stanu deweloperskiego, więc bardzo doceniliśmy jakość i standard w mieszkaniu, i położone płytki na balkonie. Mamy nadzieję, że nam, naszym dzieciom czy lokatorom będzie się tam mieszkało tak wspaniale, jak się na to zapowiada.

Na osiedlu Industria mieszkania kupują nie tylko znani sportowcy. Od ubiegłego roku mieszka tutaj m.in. Paula Rakowska, bydgoszczanka znana z programu "Down the road".

30.12.2021

Jakie będą ceny mieszkań w nowym roku, czego mogą spodziewać się klienci rynku pierwotnego? Prezentujemy prognozy dla rynku nieruchomości.

Czytaj dalej
23.12.2021

Wesołych Świąt od Grupy Moderator

Czytaj dalej