Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Osiedle Industria- udany debiut podczas Święta Ulicy Pomorskiej I Londynka w Bydgoszczy.

Osiedle Industria- udany debiut podczas Święta Ulicy Pomorskiej I Londynka w Bydgoszczy.

Nowe budownictwo w Bydgoszczy ma się bardzo dobrze, to widać gołym okiem.

Osiedla powstają w miejscach do tej pory niewykorzystywanych na cele mieszkaniowe. Takim przykładem jest Industria, a drzwi otwarte zorganizowane w pierwszą sobotę września 2021 roku, wskazują na rosnące zainteresowanie mieszkańców Bydgoszczy, wykorzystaniem terenów poprzemysłowych.

 Dzięki takiej lokalizacji, tereny śródmiejskiej mogą liczyć na kompleksową rewitalizację budynków, otoczenia i relacji społecznych.

 

Grupa Moderator zaprosiła mieszkańców Bydgoszczy na dzień otwarty osiedla Industria, podczas którego można było zobaczyć wszystkie nowe  mieszkania w budynku A i cieszące się dużym zainteresowaniem, przygotowane dla naszej Klientki Pauli Rakowskiej, mieszkanie już urządzone i  wykończone przez bydgoską firmę Mieszkanie pod klucz.

Zwiedzający osiedle, komplementowali dopasowaną do otoczenia elewację, duże przeszklenia i zagospodarowany zielenią teren.

Drzwi otwarte dedykowane były nie tylko potencjalnym klientom. Grupa Moderator we współpracy, z Partnerami zorganizowała także na terenie bydgoskiego Londynka, Święto ulicy Pomorskiej.

Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością nie tylko wśród mieszkańców dzielnicy. Koncert Orkiestry na dużym Rowerze, Animacje Festiwalu Pozytywka, dmuchańce, szczudlarz, spacery historyczne i zawody na ergometrach przygotowane przez Fundację Aktywnego Rozwoju, zrobiły prawdziwą furorę.