Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, jak urządzić wnętrze w 2021 roku.

Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, jak urządzić wnętrze w 2021 roku.

Wiosna to dobry czas na remont mieszkania lub domu. Czasami wystarczy odświeżenie koloru i zmiana oświetlenia, a czasami potrzebujemy większej zmiany. Co wtedy? Od czego zacząć?

Zanim rozpoczniesz remont mieszkania
 

Powinieneś określić swoje potrzeby i możliwości. Współpracująca z Grupą Moderator projektantka wnętrz Agnieszka Grabowska zawsze podkreśla, że dom lub mieszkanie należą do właściciela i to on powinien czuć się komfortowo we wnętrzu.

Remont domu lub mieszkania może mieć różną skalę, ale zazwyczaj wiosną kusi nas, żeby wprowadzić, chociaż drobne zmiany.

Remont domu - nowy kolor
 

Był już koralowy i głębinowy granat, teraz czas na naturę. Ziemia, woda, kwiaty i rośliny, mogą być inspiracją do wyboru koloru. Kurkuma, karmel, piasek pustyni, szarości, ale także błękit i zieleń oraz czerwień maków i fiolet krokusów.

Rok 2021 we wnętrzach należy do przyrody
 

Blisko stąd do hygge i wabi- sabi, trendów, które określają nie tylko wnętrze mieszkania lub domu, ale także styl życia. Warto pamiętać, że niektóre kolory, które podobają się w ubraniach czy innych elementach, nie zawsze dobrze sprawdzają się we wnętrzach. 

Chcesz wiedzieć więcej o remoncie mieszkania?
 

Posłuchaj fachowców i rozpocznij od kwestii technicznych. Zaplanuj rozmieszczenie instalacji elektrycznej i głównych elementów wyposażenia wnętrza. Dzięki temu można uniknąć przykrych  niespodzianek. Wybierz styl, który jest dla Ciebie inspiracją, zaufaj sobie, ale słuchaj krytycznych rad specjalistów.

Może boho, które tak dobrze wygląda u sąsiadów, nie będzie pasować do Twojego mieszkania? 

Niezależnie od obowiązujących trendów we wnętrzach w 2021 roku i zakresu remontu mieszkania lub domu, warto pamiętać, że coraz popularniejsza jest równowaga. Pełne szacunku relacje człowieka z otoczeniem i środowiskiem naturalnym. Jesteśmy częścią całości. Także we własnym mieszkaniu lub domu.

Dlatego planując remont, warto uwzględnić aspekt ekologiczny: racjonalne gospodarowanie wodą i energią, segregowanie odpadów, dokonywanie świadomych wyborów konsumpcyjnych. 

21.01.2021

W budownictwie jak w kuchni, chcesz mieć efekt, użyj dobrych składników. Grupa Moderator buduje nie tylko w najlepszych lokalizacjach, ale także z najlepszych materiałów. Dom to inwestycja na lata. Dlatego tak lubimy silikat, którego używamy do ścian wewnętrznych we wszystkich nowych domach w m parku II. Za co tak cenimy cegłę silikatową? Zalet jest wiele, więc skupmy się na najważniejszych.

Czytaj dalej
04.03.2021

Rynek domów jednorodzinnych przeżywa ożywienie. Rosnącą popularnością cieszą się szczególnie domy na sprzedaż położone w Bydgoszczy i okolicy. Bydgoszczanie chętnie wybierają także domy w Osielsku. Ekonomiczne i ekologiczne, najlepiej na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie.

Czytaj dalej