Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, jak urządzić wnętrze w 2021 roku. - Aktualności - Grupa Moderator - Rynek Pierwotny - Deweloper Bydgoszcz
17.03.2021

Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, jak urządzić wnętrze w 2021 roku.

Wiosna to dobry czas na remont mieszkania lub domu. Czasami wystarczy odświeżenie koloru i zmiana oświetlenia, a czasami potrzebujemy większej zmiany. Co wtedy? Od czego zacząć?

Zanim rozpoczniesz remont mieszkania
 

Powinieneś określić swoje potrzeby i możliwości. Współpracująca z Grupą Moderator projektantka wnętrz Agnieszka Grabowska zawsze podkreśla, że dom lub mieszkanie należą do właściciela i to on powinien czuć się komfortowo we wnętrzu.

Remont domulub mieszkania może mieć różną skalę, ale zazwyczaj wiosną kusi nas, żeby wprowadzić, chociaż drobne zmiany.

Remont domu - nowy kolor
 

Był już koralowy i głębinowy granat, teraz czas na naturę. Ziemia, woda, kwiaty i rośliny, mogą być inspiracją do wyboru koloru. Kurkuma, karmel, piasek pustyni, szarości, ale także błękit i zieleń oraz czerwień maków i fiolet krokusów.

Rok 2021 we wnętrzach należy do przyrody
 

Blisko stąd do hygge i wabi- sabi, trendów, które określają nie tylko wnętrze mieszkania lub domu, ale także styl życia. Warto pamiętać, że niektóre kolory, które podobają się w ubraniach czy innych elementach, nie zawsze dobrze sprawdzają się we wnętrzach. 

Chcesz wiedzieć więcej o remoncie mieszkania?
 

Posłuchaj fachowców i rozpocznij od kwestii technicznych. Zaplanuj rozmieszczenie instalacji elektrycznej i głównych elementów wyposażenia wnętrza. Dzięki temu można uniknąć przykrych  niespodzianek. Wybierz styl, który jest dla Ciebie inspiracją, zaufaj sobie, ale słuchaj krytycznych rad specjalistów.

Może boho, które tak dobrze wygląda u sąsiadów, nie będzie pasować do Twojego mieszkania? 

Niezależnie od obowiązujących trendów we wnętrzach w 2021 roku i zakresu remontu mieszkania lub domu, warto pamiętać, że coraz popularniejsza jest równowaga. Pełne szacunku relacje człowieka z otoczeniem i środowiskiem naturalnym. Jesteśmy częścią całości. Także we własnym mieszkaniu lub domu.

Dlatego planując remont, warto uwzględnić aspekt ekologiczny: racjonalne gospodarowanie wodą i energią, segregowanie odpadów, dokonywanie świadomych wyborów konsumpcyjnych.