Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Domy na sprzedaż w Osielsku

Domy na sprzedaż w Osielsku

Rynek domów jednorodzinnych w Bydgoszczy i okolicy przeżywa ożywienie. 

 

Ekonomiczne i ekologiczne, najlepiej na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie. Koniecznie bez pośrednika. Na rynku pierwotnym,wybór domów w Bydgoszczy i okolicy jest naprawdę duży. Zmieniają się jednak preferencje klientów.

Dlaczego bydgoszczanie chętnie wybierają  domy w Osielsku? 

Jakie domy jednorodzinne cieszą się popularnością? 

 

Z doświadczeń Grupy Moderator wynika, że coraz chętniej kupujemy domy o powierzchni nieprzekraczającej 150 m2. Ważna jest także działka. Miejsce na własny ogródek i strefę relaksu.

Działka nie powinna być jednak zbyt duża, bo jej cena w Osielsku lub Bydgoszczy, może w znaczący sposób wpłynąć, na cenę domu. 
 

Popularnością cieszą się domy z dwiema lub trzema samodzielnymi sypialniami i dużym salonem, który jest miejscem wspólnym dla wszystkich domowników. 

Takie właśnie domy położone w Osielsku, poza rodzinami z dziećmi, chętnie wybierają też Seniorzy. Dla wygody klientów, domy na osiedlu m park 2 można kupić bez pośrednika, a zatem bez prowizji. To znaczna, ale nie jedyna oszczędność. Kupując dom na rynku pierwotnym, nie zapłacimy PCC, czyli podatku od czynności cywilno-prawnych.

Polecamy szczególnie:

  • Domy parterowez dwiema sypialniami i salonem z aneksem kuchennym. Zlokalizowanie na jednym poziomie, wszystkich pomieszczeń oraz garażu, to znaczące ułatwienie i komfort dnia codziennego dla osób starszych lub z ograniczoną mobilnością.

  • Domy piętrowe z 4 sypialniami i przestronnym salonem z aneksem. Piętrowy dom ma największą powierzchnię i jest dedykowany rodzinom, które potrzebują większej, samodzielnej przestrzeni.

Projektując nowe domy  w Osielsku, co braliśmy pod uwagę?
 

Przede wszystkim  rosnące wymagania mieszkańców związane z coraz wyższą świadomością ekologiczną. Domy w Osielsku są wyposażone w:

  • ogrzewanie podłogowe,
  • pompę ciepła,

Do budowy domów w Osielsku użyto najlepszych materiałów, między innymi  cegły silikatowej, która jest w pełni ekologiczna i bardzo wytrzymała oraz zapewnia doskonałą izolację akustyczną  ścian. W domach na osiedlu m park zastosowano wiele innych, ekonomicznych rozwiązań dobrych dla środowiska.

Jeżeli Twój wymarzony dom powinien być właśnie taki, to zapraszamy do Osielska, gdzie zakończony już został m park 1. Można zobaczyć, jak wygląda teren całego osiedla, jak blisko jest stąd do lasu i jak szybko dojedziemy do miasta. Uliczki wewnętrzne są wybrukowane i oświetlone, dojazd do głównej bramy utwardzony.

Dom w okolicy Bydgoszczy

To znakomita alternatywa dla apartamentu w centrum miasta. Koszt jest zbliżony, a korzyści wynikające z posiadania domu z garażem, dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem oraz własnym ogrodem, to dodatkowe atuty. 

Oferta domów jednorodzinnych przeznaczonych na sprzedaż, jest zarówno w Bydgoszczy, jak i okolicy, jest naprawdę szeroka. Zachęcamy jednak do zwracania szczególnej uwagi na jakość materiałów i wykonania. 

Dom to przecież inwestycja na lata, często dla wielu pokoleń. Warto poświęcić czas na wybór najlepszej oferty, sprawdzić okolicę i sąsiedztwo, nie tylko to bezpośrednie. Gdy zdecydujemy już, gdzie chcemy mieszkać i jak wyglądać ma nasz wymarzony dom, dokładnie przeczytajmy prospekt i sprawdźmy, z jakich materiałów zostanie zbudowany. Nowoczesna technologia daje coraz większe możliwości, które spowodują, że nasze zamieszkiwanie w wymarzonym domu będzie komfortowe, a koszty jego utrzymania niskie. 

04.03.2021

Projektując osiedle m park 2 w Osielsku pod Bydgoszczą, uwzględnialiśmy rosnące oczekiwania Klientów. Ważne były też, wyzwania ekologiczne i ekonomiczne. Dlatego, zdecydowaliśmy się na zainstalowanie we wszystkich domach pełnego ogrzewania podłogowe. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierną temperaturę w całym domu.

Czytaj dalej
04.03.2021

Co wytwarza największą ilość szkodliwego dla środowiska naturalnego, dwutlenku węgla? W niechlubnej statystyce największym szkodnikiem nie jest samochód, nawet jeżeli codziennie dojeżdżamy do pracy.Trucicielem jest ogrzewanie mieszkania lub domu i podgrzewanie wody użytkowej.

Czytaj dalej