Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Inni Ludzie Aleksandry Terpińskiej- kolejny polski film z udziałem Grupy Moderator

Inni Ludzie Aleksandry Terpińskiej- kolejny polski film z udziałem Grupy Moderator

Nie było łatwo pracować w czasach pandemii, ale z radością informujemy, że zdjęcia do filmu „Inni Ludzie”, którego Grupa Moderator jest koproducentem, zostały ukończone.
Dosłownie przed chwilą świętowaliśmy ostatni klaps na planie „W2” Wojciecha Smarzowskiego, a teraz możemy pochwalić się udziałem w ambitnym, polskim filmie.
INNI LUDZIE, to filmowa adaptacja powieści Doroty Masłowskiej i pełnometrażowy debiut młodej reżyserki Aleksandry Terpińskiej, która asystowała Wojciechowi Smarzowskiemu przy filmach takich jak „Kler”, „Wołyń”, „Pod mocnym aniołem” i zabłysnęła, nagradzanymi krótkometrażowymi produkcjami. Jej „Najpiękniejsze fajerwerki ever” otrzymały Rail d’Or i Canal+ Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018r.
O czym jest ten film? Oczywiście o miłości, a raczej jej poszukiwaniu. Sami producenci piszą o nim tak:
„INNI LUDZIE to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy”.
W filmie zagrali Sonia Bohosiewcz, Jacek Beler, Magdalena Koleśnik, Marek Kalita, Beata Kawka. Narratorem jest Sebastian Fabijański. Prapremiera planowana jest na jesień 2021 roku. Za dystrybucję kinową odpowiada Warner Bros Entertainment Polska.
Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować pokaz specjalny w Bydgoszczy i zapewniamy, że na ten film, chociaż jest mroczny i boleśnie szczery, warto czekać.