Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Bezpłatne porady i spotkania, czyli Moderator Radzi 4

Bezpłatne porady i spotkania, czyli Moderator Radzi 4

W Grupie Moderator co roku latem uruchamiamy cykl porad, MODERATOR RADZI. Zazwyczaj robimy to w czasie wakacji, bo to czas remontów lub ich planowania. Wtedy mamy też więcej czasu, aby zajmować się tym, co wpisuje się w naszą strategię Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Do świadczenia nieodpłatnej pomocy w ramach cyklu Moderator Radzi przekonaliśmy także uczestników naszegoProgramu Partnerskiego, dzięki czemu mogliśmy znacząco rozszerzyć zakres udzielanych porad, zarówno tych filmowych, jak i stacjonarnych. 

Moderator Radzi sezon 4 uważamy za rozpoczęty!

Nieodpłatne poradnictwo – kto może skorzystać?

W Grupie Moderator, zgodnie ze strategią CSR, prowadzimy działania na rzecz współpracy z otoczeniem społecznym. Ich zakres jest bardzo szeroki, a darmowe porady to jedna ze społecznych aktywności docenianych nie tylko przez naszych klientów. Porady z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz, wykończenia mieszkania czy uzyskania kredytu cieszą się zainteresowaniem podczas Drzwi Otwartych, jakie organizujemy na terenie naszych osiedli, specjalnych dyżurów lub filmów, które publikujemy na naszym kanale YouTube.

 

Warto posłuchać opinii naszych ekspertów w dziedzinie wyposażenia wnętrz czy aranżacji. Przed letnim remontem można bezpłatnie zweryfikować swój autorski pomysł na odświeżenie mieszkania i sprawdzić, jakie są  nowe użyteczne rozwiązania, technologie, materiały wykończeniowe czy akcesoria. Nasi partnerzy znają się na tym!

 Moderator Radzi to także porcja wiedzy na temat aktualnych możliwości i kosztów uzyskania kredytu hipotecznego oraz zakupu mieszkania na wynajem.

Darmowe porady Grupy Moderator

  • Na jakim etapie budowy możliwe są zmiany lokatorskie?
  • Ile kosztuje remont mieszkania w stanie deweloperskim?
  • Jak urządzić funkcjonalne wnętrza dla rodziny?
  • Na co zwracać uwagę przy aranżacji małego mieszkania i czy nadal opłaca się zainwestować w mieszkanie na wynajem?
  • Co trzeba wiedzieć, gdy chcemy ubiegać się o kredyt hipoteczny?

 

To pytania, na które najczęściej odpowiadają nasi eksperci podczas akcji Moderator Radzi

Podczas tegorocznej edycji Moderator Radzi, udział zapowiedzieli architekt wnętrz Agnieszka Grabowska, właścicielka Grabowska Architektura Wnętrz,  Paweł Styga z firmyMieszkanie pod klucz, projektanci z Molo Concept Room, doradcy kredytowi z NOTUS Finanse S.A. - Bydgoszczoraz specjaliści od najmu z Grupy Simple.

 

Jeżeli chcecie uzyskać pomoc w zakresie kredytów, najmu, urządzania i wykończenia wnętrz, akcja Moderator Radzi jest dla Was! 

Zapewniamy, że warto udać się po poradę do naszych ekspertów. Naszym zdaniem, znają odpowiedź na wszystkie pytania.

Spotkanie z prawnikiem

Ogromnym zainteresowaniem zawsze cieszą się także spotkania z prawnikiem. Prawo nieruchomości jest skomplikowane, bo obejmuje regulacje zapisane w kodeksie cywilnym, ustawie o własności lokali, gospodarce nieruchomościami, spółdzielniach mieszkaniowych czy ustawie o księgach wieczystych.

20.06.2023

Masz pomysł na mural? Weź udział w zabawie.

Czytaj dalej
26.05.2023

Nie ma żadnego uzasadniania, aby w tym czy przyszłym roku, mieszkania potaniały.

Czytaj dalej