Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Drzwi Otwarte Leszczyńskiego Park II i Domowa odNowa z Grupą Moderator

Drzwi Otwarte Leszczyńskiego Park II i Domowa odNowa z Grupą Moderator

Wiosna sprzyja remontom, zakupom i wszelkim zmianom. Dlatego po raz kolejny zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne wydarzenie Domowa OdNowa oraz Drzwi Otwarte Leszczyńskiego Park.

 

Na co mogą liczyć nasi Goście?

Na konsultacje z naszymi Partnerami: specjalistami od remontów, urządzania wnętrz, prawa nieruchomości i kredytów. Będzie możliwość obliczenia zdolności kredytowej i sprawdzenia warunków rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%”.

Zainteresowani? Zarezerwujcie sobie czas w sobotę 15 kwietnia. Czekamy na Was przy ulicy Leszczyńskiego 18a od 10:00 do 14:00.

Bezpłatne porady prawne

Przepisy dotyczące nieruchomości zawarte są w wielu różnych aktach prawnych. Warto więc skorzystać z bezpłatnej konsultacji z fachowcem. Nasz radca prawny Daniel Rabacha 15 kwietnia od godziny 10:00 do 14:00 wyjaśni wszelkie prawne zawiłości ksiąg wieczystych, prawa spółdzielczego, dziedziczenia i umowy. Chcecie zapytać o coś jeszcze? Śmiało! Daniel nawet trudne sprawy tłumaczy w sposób jasny i przystępny. Już to sprawdziliśmy!

Porady wnętrzarskie

Kto tu (u)rządzi? Nasza ulubiona architekt wnętrz Agnieszka Grabowska. Kłopoty z samodzielną aranżacją, małe mieszkanie, duże potrzeby, a może niestandardowa przestrzeń? Agnieszka rozwiąże każdy problem.

15 kwietnia od godziny 11:00 do 13:00 będzie do Waszej dyspozycji. Warto skorzystać, bo naprawdę zna się na tej robocie, a porady są bezpłatne.

Mieszkanie pod klucz

Gdy nie chcesz się martwić remontem, tracić czasu na wybór fachowców i kontrolę jakości, może warto zdecydować się na ekipę, która wykończy mieszkanie pod klucz? Paweł Styga zajmuje się tym od lat! Chcecie skorzystać z jego wiedzy? Właściciel firmy „mieszkanie pod klucz” do dyspozycji naszych Gości od godziny 11:00 do 13:00.

Kredyty mieszkaniowe bez tajemnic

Stopy, procenty, stałe i zmienne, a jeszcze WIBOR do tego. Rządowy program Bezpieczny Kredyt 2% i specjalne konta oszczędnościowe. Kto to ogarnie? Współpracująca z nami specjalistka od finansów, Dorota Doman. Do Waszej dyspozycji, bezpłatnie rzecz jasna od 10:00 do 14:00 już 15 kwietnia.

Drzwi Otwarte Leszczyńskiego Park

A na koniec wisienka na torcie: specjalna promocja Grupy Moderator na mieszkania dla Klientów, którzy przyjdą 15 kwietnia na Drzwi Otwarte osiedla Leszczyńskiego Park II i podpiszą umowę w określonym czasie.

Ile można zyskać ? Za mieszkanie dwupokojowe zapłacimy 10 tysięcy zł mniej, ale im większe mieszkanie, tym większy rabat! Cenę mieszkania 3 lub 4-pokojowego obniżamy w tym dniu o 15 tysięcy zł! Rabat dotyczy również mieszkania pokazowego, które zostało wyposażone przez Molo Concept Room. Taka okazja tylko 15 kwietnia, serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj również: