Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Nowe osiedle na Szwederowie czeka na mieszkańców

Nowe osiedle na Szwederowie czeka na mieszkańców

Kolejny etap osiedla Leszczyńskiego Park na Szwederowie w Bydgoszczy został zakończony. Czterokondygnacyjny budynek z windą i podziemną halą garażową jest oddany do użytkowania. Powstał po sąsiedzku z Leszczyńskiego 18, gdzie znajduje się I etap osiedla. 

 

Budynek nawiązuje do kameralnej, kamienicznej zabudowy tej części Szwederowa, ale klasyczna forma została uzupełniona o nowoczesne rozwiązania. Przeszklone i przestronne, wyłożone płytkami balkony z rozprowadzoną instalacja elektryczną, podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie. Do dyspozycji Klientów Grupy Moderator mieszkania w metrażu od 26 m2 do 87 m2 i możliwość kupna już wykończonego „pod klucz”, urządzonego i wyposażonego mieszkania.

Mieszkanie pod klucz — co proponujemy

Wnętrze powinno pasować do właściciela, a nie odwrotnie. Wiedzą to nie tylko projektanci, ale przede wszystkim użytkownicy. Gdy urządzamy mieszkanie dla Klienta, którego jeszcze nie znamy, trudno jest uwzględnić indywidualne poczucie estetyki i potrzeby. Dlatego kluczowe dla dobrze przygotowanego projektu „mieszkanie pod klucz” jest skuteczne połączenie funkcjonalności i estetyki. 

 

Czym jest "mieszkanie pod klucz"? To lokal, w którym mamy do dyspozycji urządzoną łazienką i kuchnię. Położone podłogi i pomalowane ściany. Możemy także liczyć na szafy w zabudowie. Do takiego mieszkania zabieramy tylko ulubioną sofę, zdjęcia bliskich i kota. 

 

Jakie są mieszkania pod klucz przygotowane przez Grupę Moderator? 

Klasyczna elegancja czy skandynawski stworzą bezpieczną i przyjazną całość.  Mieszkanie pod klucz dostępne w nowym, oddanym do użytku budynku na osiedlu Leszczyńskiego Park II.

Mieszkania pod klucz, aktualnie dostępne w ofercie: