Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Pompa ciepła w domach jednorodzinnych, dobra dla mieszkańców i środowiska naturalnego.

Pompa ciepła w domach jednorodzinnych, dobra dla mieszkańców i środowiska naturalnego.

Co wytwarza największą ilość szkodliwego dla środowiska naturalnego, dwutlenku węgla? W niechlubnej statystyce największym szkodnikiem nie jest samochód, nawet jeżeli codziennie dojeżdżamy do pracy. 

Trucicielem jest ogrzewanie mieszkania lub domu i podgrzewanie wody użytkowej.

 

Z przejazdów samochodem – szczególnie jeżeli mieszkamy w mieście – można zrezygnować i coraz więcej osób to robi. Patrząc na zalewające portale społecznościowe, relacje z „morsowania” można uznać, że kąpiel w lodowatej wodzie też zyskuje coraz większą popularność.

Jednak w naszym klimacie rezygnacja z ogrzewania byłaby już heroizmem. Więc chociaż mocno dopingujemy wszelkim proekologicznym działaniom, tego nie chcemy. Nie rezygnujmy zatem z ogrzewania domu i podgrzewania wody, ale jeżeli możemy, wybierzmy to, które jest dobre dla nas i dla środowiska naturalnego.

  •    Wybór nowoczesnej instalacji grzewczej z pompą ciepła

 

Wysoka efektywność takiego rozwiązania to nie tylko mniejsza emisja dwutlenku węgla, lecz także mniejsze rachunki za energię. Ogrzewanie nie musi kosztować fortuny!

  • Pompa ciepła to się opłaca!

Energia z powietrza, niższe koszty podgrzewania wody użytkowej, ochrona klimatu. Nas przekonały te argumenty, dlatego domy na osiedle m park w Osielsku, wykorzystują do ogrzewania i podgrzania wody użytkowej, pompę ciepła. A ponieważ ochronę środowiska traktujemy poważnie, wszystkie nowe inwestycje wielorodzinne wyposażamy w fotowoltaikę. Instalacje fotowoltaiczne znajdą się na budynkach AVIA C oraz INDUSTRIA A i B.

 

 

 

21.01.2021

Panele fotowoltaiczne na dachach to coraz częstszy element krajobrazu Bydgoszczy. Fotowoltaika instalowana jest nie tylko na budynkach publicznych i domach jednorodzinnych. Pojawia się także na nowych osiedlach w budynkach wielorodzinnych.

Czytaj dalej