Oferta Ukraina: Ми говоримо українською і російською
Gotowy projekt wnętrza w 3D dostępny online

Gotowy projekt wnętrza w 3D dostępny online

Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej projekty wnętrz online. Może znajdziesz swój projekt salonu z kuchnią?

 

Niezależnie od tego, czy ostatecznie zdecydujemy się powierzyć zaprojektowanie wnętrza profesjonaliście, czy samodzielnie zajmiemy się urządzaniem swojego wymarzonego mieszkania, zachęcamy do wspólnego, wirtualnego spaceru 3D.

Zobaczcie, jak wyglądają nasze propozycje gotowych projektów wnętrza na osiedlu Avia oraz Industria. W Grupie Moderator staramy się, aby Klienci, którzy kupują u nas nieruchomości, mogli skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i projektów wnętrz, które mogą być inspiracją lub gotową odpowiedzią na nasze potrzeby. 
 

Dlatego do każdej nowej inwestycji zamawiamy spacery 3D, które proponują gotową aranżację wnętrza, przygotowaną w wybranym stylu. Aktualnie, spacerując po naszych mieszkaniach, można zobaczyć nie tylko, jak urządzić pomieszczenie dla rodziny, gdzie mamy popularny podział np. na salon z kuchnią, pokój dla dziecka i sypialnię, ale także jak poradzić sobie z trudniejszym tematem. Takim jak aranżacja kawalerki.

Małe mieszkanie - pomysł na aranżacje
 

Dokładne przemyślenie funkcjonalności każdego pomieszczenia to podstawa udanej aranżacji. Co zrobić w sytuacji, gdy potrzebny nam pomysł na aranżację małego wnętrza? Takiego około 25-30 metrów, w którym potrzebny nam projekt salonu z kuchnią, który bywa jednocześnie sypialnią a czasami biurem? Co wówczas? Jak sobie poradzić z kompaktową przestrzenią? Gdzie znaleźć miejsce na pokój dla dziecka?

Wykonanie projektu wnętrza powierzyć fachowcom? Przygotować samodzielnie, skorzystać z inspiracji w Internecie?

Wybierając apartament na osiedlu Avia lub Industria, możecie posłużyć się wirtualnym spacerem 3D i zobaczyć gotowe pomysły na aranżację mieszkań. Wirtualny spacer pozwoli przygotować się do wykonania własnego projektu, nawet niedużej przestrzeni. Na małych powierzchniach zawsze dobrze sprawdzają się jasne kolory, ale można zaplanować żywe dodatki. 

Również współpracujący z nami architekci, znakomicie poradzili sobie z wirtualnym projektem mieszkania. Biuro projektowe Agnieszki Grabowskiej podjęło się wykonania projektu jasnego wnętrza z akcentem zieleni w postaci funkcjonalnej kanapy.

Przełamując sterylność minimalistycznego wnętrza kolorem oraz elementami drewna, nadała mieszkaniu przytulności. Sprytnie urządzona przestrzeń podzielona została na strefy do nauki, relaksu oraz gotowania. 

Projekt wnętrza- od czego zacząć

Od pomysłu? Też, ale może najpierw warto przeanalizować nasze potrzeby, te oczywiste i te nie do końca zidentyfikowane. Urządzając mieszkanie, musimy sprecyzować własne oczekiwania, podobnie jak nasze możliwości finansowe i organizacyjne.

Należałoby zaplanować budżet, jakim dysponujemy i skonsultować nasze plany z pozostałymi domownikami. Warto omówić projekt salonu z kuchnią, bo to wspólna przestrzeń, więc wszyscy powinni czuć się tutaj dobrze.

Projekt wnętrza w 3D

Na naszej stronie internetowej, znajdziecie projekty wielu wnętrz, które mogą być inspiracją dla indywidualnych pomysłów i aranżacji Waszego salonu z kuchnią, pokoju dziecka czy pokoju dziennego.

Można też skorzystać z wirtualnych rozwiązań dotyczących urządzania wnętrz. To przydatna podpowiedź. Możemy zobaczyć to, co musieliśmy sobie wyobrazić. Pomysł na aranżację nie musi nas w żaden sposób ograniczać. Warto skonfrontować nasze pomysły z projektem mieszkania wykonanym przez fachowców. Konsultacja online może pomóc w uniknięciu błędów i zbędnych wydatków. Do wykonania projektu możemy, jak widać, zabrać się na wiele sposobów. Wybierzmy ten najlepszy dla nas. 

Projekt wnętrza-cena

Ceny projektów wnętrz, wykonanych przez profesjonalistów są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Indywidualny projekt może być kosztowny, zależy m.in. od renomy projektanta, metrażu pomieszczeń i nakładu pracy. W Bydgoszczy, skorzystanie z usług profesjonalisty oznacza konieczność doliczenia do planowanego budżetu około 120-150 złotych od metra. 

Jeżeli chcemy uniknąć takiego wydatku, to warto pamiętać, że Klienci Grupy Moderator mogą skorzystać nie tylko z bezpłatnych projektów online, ale także 20% zniżki udzielanej na indywidualny projekt mieszkania lub innego wnętrza, przez architekt Agnieszkę Grabowską.

Tańsza może być aranżacja całego mieszkania: salonu z kuchnią czy pokoju dziecka, bo nasi Partnerzy udzielają także zniżek na artykuły wyposażenia wnętrz i materiały wykończeniowe. 

17.03.2021

W oczekiwaniu na wiosnę: kalendarzową, astronomiczną i tą, która pojawia się w sercu niezależnie od daty, pracujemy w Grupie Moderator nad nową ofertą i jednocześnie finalizujemy flagowe inwestycje Grupy. Będzie świeżo, ekologicznie i zielono. Będzie wygodnie i nowocześnie.

Czytaj dalej