Wiosna w Grupie Moderator
17.03.2021

Wiosna w Grupie Moderator

 

W oczekiwaniu na wiosnę: kalendarzową, astronomiczną i tą, która pojawia się w sercu niezależnie od daty, pracujemy w Grupie Moderator nad nową ofertą i jednocześnie finalizujemy flagowe inwestycje Grupy. Będzie świeżo, ekologicznie i zielono. Będzie wygodnie i nowocześnie.

 Zaczynamy od jednorodzinnych domów z ogrodem w Osielsku, bo to bardzo poszukiwana na rynku oferta. M Park 2 to kolejny etap osiedla położonego w sąsiedztwie ulicy Kolonijnej. Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, z garażami na ogrodzonym i zagospodarowanym osiedlu to propozycja dla osób, które poszukują alternatywy dla mieszkania w mieście.

Dla Klientów, którzy cenią kontakt z naturą, ale wolą kameralne, wygodnie położone domy wielorodzinne w Bydgoszczy, mamy nowość na osiedlu Avia przy ulicy Horodelskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bydgoskiej rozpoczęły się prace nad budynkiem C z wygodnymi mieszkaniami dla rodziny.  

Dla tych, którzy cenią postindustrialny design i nowoczesne rozwiązania technologiczne, będzie kolejny budynek na osiedlu Industria. Równolegle, zgodnie z planem finalizujemy prace nad budynkiem A. Wprawne oko dostrzeże panele fotowoltaiczne i prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Industria to także znakomita propozycja dla inwestorów: nowe mieszkania w tej lokalizacji, to lokata kapitału i dywersyfikacja dochodów.

 Wiosna tuż, tuż. My jesteśmy gotowi. Zaglądajcie do nas, pytajcie i sprawdzajcie.

 

  17.03.2021

  Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, jak urządzić wnętrze w 2021 roku.

  Więcej

  21.01.2021

  Jakość ma znaczenie, czyli z jakich materiałów budujemy m park II

  Więcej